info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Atrakcyjna sztukateria do wykończenia podłóg

Nieszablonowe fory wykończenia wnętrz zawsze spotykają się ze sporym entuzjazmem. A przyznać trzeba, że w ostatnich lata pojawiło się w ofertach wiele ciekawych wzorów w kategorii meblowej oraz w kwestii wyposażenia dodatkowe. Warto przyjrzeć się im dokładnie.

Zastosowanie listew dekoracyjnych

dekoracyjne listwy wykończeniowe przypodłogowePerfekcyjny projekt aranżacyjny uwzględnia wszystkie detale. Ważne są nie tylko meble, ale także wszystkie dodatki, które tak naprawdę często odpowiadają za satysfakcjonujący efekt końcowy. Każde pomieszczenie można urządzić w takim stylu, aby spełniało indywidualne oczekiwania – względem komfortu oraz wrażeń estetycznych. W domowych wnętrzach pięknie wyglądają dekoracyjne listwy wykończeniowe przypodłogowe. Taka efektowna sztukateria może być zastosowana w pokoju dziennym lub w sypialni – w tych pomieszczeniach najbardziej przykuwa uwagę. Ozdobne listwy można jednak zastosować także w przedpokoju, a nawet w kuchni – wszystko zależy od indywidualnego gustu i poczucia dobrego stylu. Wysokogatunkowa sztukateria odporna jest na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Zwykle są to listwy wykonana z trwałego polistyrenu lub materiału drewnopodobnego MDF. Do łazienek dedykowane są listwy o podwyższonym stopniu odporności na wilgoć. W sprzedaży dostępne są listwy wykończeniowe matowe oraz lakierowane – ten drugi wariant efektownie wygląda np. w wystroju nawiązującym do ekstrawaganckiego stylu glamour. 

Modne detale wykończeniowe to zawsze duży atut dla całej aranżacji. W taki sposób można wykreować nieszablonowe wnętrza, w których wszyscy domownicy będą czuli się swobodnie i komfortowo. Wysokiej jakości sztukateria gwarantuje atrakcyjny i estetyczny wygląd przez wiele lat, dlatego warto wybrać produkty proponowane przez renomowanych producentów.

Atrakcyjna sztukateria do wykończenia podłóg
Przewiń na górę