info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

BHP online – wygodny sposób na przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP

bhp online

Zorganizowanie szkoleń BHP dla pracowników należy do obowiązków pracodawcy, jednak umówienie spotkania z technikiem bhp, na taki termin który będzie odpowiadał wszystkim tak pracownikom jak szkoleniowcowi nie zawsze okazuje się takie proste, dlatego tak często szkolenie są nie pełne lub też odbywają się zbyt późno. W jaki sposób można zatem rozwiązać ten problem?

Praktyczne rozwiązanie – bhp online

bhp onlinePracodawca ma nie tylko obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiednie szkolenie, ale także musi to zrobić w odpowiednim czasie, co zwłaszcza przypadku szkoleń wstępnych w zakresie bhp bywa dość uciążliwe. Problem ze szkoleniami wstępnymi jest taki, że przynajmniej w teorii takie szkolenie bhp powinno się odbyć jeszcze za nim pracownik zacznie wykonywać swoją pracę na wyznaczonym stanowisku pracy. Wówczas szkoleniowiec powinien pojawić się w zakładzie w pierwszy dzień pracy pracownika, o ile zakład nie ma na stanie swojego bhp-owca może być to dość kłopotliwe. W takiej sytuacji bardzo pomocne okazuje się takie rozwiązanie jakim jest bhp online. Takie szkolenia zasadniczo nie wiele różnią się od tych normalnych z tą jedną różnicą, że odbywają się one za pośrednictwem internetu. Jest to zdecydowanie wygodniejsze, tak dla pracodawcy jak i szkoleniowca, a także o wiele łatwiej takie szkolenie zorganizować na dowolny dzień i godzinę, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń związanych np. z dojazdem. Szkolenia bhp online można także z powodzeniem wykosztować do organizacji szkoleń okresowych, cena jest zwykle porównywalna a nawet w wielu wypadach i niższa niż w przypadku normalnego szkolenie. Jeśli jednak ma być to szkolenie dla dużej grupy osób, należy zadbać o odpowiednio duży ekran, by szkolenie było dla wszystkich czytelne.

BHP online jest obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o formę organizowania szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie tego typu są wygodne i praktyczne tak dla pracodawcy jak i pracowników.

BHP online – wygodny sposób na przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP
Przewiń na górę