info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Biura z plafonami na czujnik ruchu

W mojej firmie pracowało dwieście osób. Miałem kilka biur, które były dość sporej wielkości. Dzięki temu wszystkie działy były w jednym miejscu i panował porządek. Pracownicy jednak ostatnio zaczęli się skarżyć na oświetlenie, które był za słabe a włączniki słabo dostępne.

Założenie nowoczesnych plafonów w biurach

plafon z czujnikiem ruchu do biuraFaktycznie, jak w biurach pojawiło się więcej stanowisk pracy, to włącznik światła był mniej dostępny i postanowiłem rozprawić się z tą sprawą. Na rynku było wiele dostępnych rozwiązań dla biur w kwestii oświetlenia, więc miałem pewność, że znajdę jakieś rozwiązanie. Kiedy wszedłem do sklepu, ponieważ zakupy zawsze robiłem sam i stacjonarnie, to sprzedawca od razu zaoferował mi plafon z czujnikiem ruchu do biura, który był najchętniej wybierany przez klientów. Sprzedawca wyjaśnił mi od razu jak działał taki czujnik ruchu i stwierdziłem, że właśnie takiego oświetlenia potrzebowałem. Plafon na dodatek dawał bardzo dobre i mocne światło, które idealnie sprawdzało się w dużych pomieszczeniach. Do każdego z biur kupiłem po dziesięć plafonów. Zleciłem ich dostawę do biura i zapłaciłem za transport. Nie miałem możliwości zabrać plafonów samochodem osobowym i wybrałem wygodniejszą formę. Na weekend zamówiłem ekipę, która miała zająć się montażem plafonów z czujnikami ruchu we wszystkich biurach. Szybko udało mi się załatwić temat, co mnie cieszyło, ponieważ musiałem zapewnić pracownikom wysoki komfort w pracy. To było przecież najważniejsze.

Po weekendzie w biurach już było nowe oświetlenie, co zdecydowanie wszystkim ułatwiło pracę. Czujniki ruchu okazały się świetnym rozwiązaniem. Każdy boks i tak był dodatkowo oświetlony, jednak dzięki plafonom, w całym pomieszczeniu było bardzo jasno. Wybrałem najlepsze rozwiązanie.

Biura z plafonami na czujnik ruchu
Przewiń na górę