info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Body rozpinane z przodu

 

Noworodki i niemowlęta przeważnie nie mają dużych wymagań, bo głównie śpią i jedzą. Jednak trzeba zadbać o ich komfort w trakcie czuwania, aby ich ruchy nie były ograniczone ubrankiem. Dlatego też dla takich dzieci jest stworzona specjalna odzież.

W jakich rozmiarach są body z rozpięciem?

body rozpinane 68Za garderobę dzieci przeważnie odpowiadają ich mamy, gdyż to one najwięcej czasu spędzają w sklepach z artykułami dla niemowląt. Kupują tam wszystko czego potrzebują maluchy, czyli ręczniki, kurteczki, buciki, skarpetki czy spodenki. Jednak najbardziej popularne są body rozpinane 68 rozmiar będzie idealny dla trzy – czteromiesięcznego niemowlaka. Oczywiście rozmiary są orientacyjne, ponieważ każde dziecko rośnie w innym tempie. Ważne żeby body nie krępowały ruchów malucha ani nie wbijały się w jego ciało. W zależności ile centymetrów ma dziecko od czubka główki do pośladków, tak duże body trzeba kupić. Należy jeszcze pamiętać, że musi zostać nieco wolnego miejsca na pieluszkę. Rozpinane body są bardzo praktyczne w zakładaniu i ściąganiu, ponieważ nie musimy go zakładać przez główkę. Wystarczy take body rozłożyć na płaskiej powierzchni i ułożyć na środku malucha. Potem tylko wsadzić rączki do rękawów i zapiąć zatrzaski. W sprzedaży bez problemu dostaniemy body z krótkim bądź długim rękawem oraz na ramiączkach. Jeżeli chodzi o kolory i fasony, to jest ich bardzo dużo dla chłopców i dziewczynek, zatem każda mam znajdziemy idealny model dla swojego malucha. Z pewnością body będą najczęściej zakładane.

Przed zakupem ubranek dla niemowlaka czy małego dziecka, warto sprawdzać rodzaj materiału z jakiego są wykonane, ponieważ najlepsza jest bawełna i też takie dobrze jest kupować. Można je prać w wysokich temperaturach bez obawy o ich wygląd i stan.

 

Body rozpinane z przodu
Przewiń na górę