info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Bogata oferta gryzaków dla dzieci

 

Doskonałym sposobem na to, by złagodzić swędzenie dziąseł, a także ból, jaki towarzyszy pojawianiu się zębów u dziecka, jest podanie mu gryzaka. Pomaga on maluchom przejść przez wyjątkowo trudny dla nich okres ząbkowania, często jest zdecydowanie skuteczniejszy od środków farmakologicznych. Jest bez wątpienia jedną z pierwszych zabawek, jaka jest podawana dziecku i towarzyszy mu przez kolejne miesiące.

Zalety dobrych gryzaków dla niemowląt

jaki gryzak dla rocznego dzieckaNajczęściej podaje się je, by złagodzić dolegliwości związane z ząbkowaniem. Często rodzice zastanawiają się, jaki gryzak dla rocznego dziecka wybrać, by był on bezpieczny dla zdrowia, nie powodował alergii, a także nie zawierał szkodliwych związków. Doskonałym wyborem są miękkie gryzaki wykonane z silikonu, które są antyalergiczne, obojętne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji. Odpowiedni kształt, a także dostosowanie gryzaka do wieku niemowlęcia z pewnością sprawi, że produkt ten będzie bezpieczny i lubiany przez malucha. Ważne jest także, by dbać o jego higienę. Powinien być on regularnie czyszczony, gdyż maluchy wkładają go do buzi. Doskonałym wyborem są produkty w różnorodnych kształtach, które posiadają wypukłości, są przyjemne w dotyku, a jednocześnie kolorowe. Świetnie łagodzą ból, jaki towarzyszy zablokowaniu, są jednocześnie doskonałą zabawką. Ich odpowiedni kształt sprawia, że maluch bez problemu trzyma je w swojej rączce. Decydując się na gryzaki, które wykonane są z naturalnych materiałów zyskujemy pewność, iż będą one bezpieczne, a jednocześnie złagodzą ból i swędzenie dziąseł.

Kolorowe gryzaki wodne, żelowe, które można schłodzić w lodówce, a także produkty wykonane z drewna lub kauczuku świetnie sprawdzają się nie tylko jako atrakcyjna zabawka, ale także produkt, który zapewnia komfort maluchowi i rozwija go. Ważne, by gryzak był bez wykonany z bezpiecznego tworzywa i nie zawierał małych elementów, które mogą zostać połknięte przez maleństwo.

 

Bogata oferta gryzaków dla dzieci
Przewiń na górę