info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Ciekawe kolekcje nowoczesnego oświetlenia Spotline

Firma spotline oferuje wiele różnorodnych form oświetlenia zewnątrznego i wewnętrznego. Firma ta posiada doświadczenie od 1991 roku. Marka ta korzysta z najnowszych trendów światowych przy projektowaniu lamp, oświetlenia. 

Wiele kolekcji nowoczesnego oświetlenia Spotline

nowoczesne oświetlenie spotlineNa kolekcje lamp Spotline składa się dwadzieścia jeden różnych wzorów, które mają badzo nowoczesny wygląd i nadadzą wnętrzu charakteru i podkreślą styl w niejednej aranżacji. Kolekcja Bilas to kreatywne lampy, które są bardzo funkcjonalne. Mogą one występować jako pojedyncze lub po kilka reflektorów na listwie. Możliwe jest również zamontowanie ich na szynoprzewodzie. Klasyczne kolory lamp tej kolekcji: biały lub czarny są nieśmiertelne i łatwo dopasować je do istniejącego stylu w pomieszczeniu. Zarówno do przestrzeni prywatnej – domu, mieszkaniu, jak i w biurze, doskonale się sprawdzą. Kolekcja Mendo to lampy bardzo uniwersalne, sprawdzą się także do niskich pomieszczeń, gdyż są przymocowane bezpośednio do sufitu. Zajmują mało miejsca i są dostępne w różnych kształtach: koła lub kwadratu. Możliwość ściemniania światła daje dodatkową opcję. Funkcjonalna i estetyczna kolekcja lamp daje szerokie możliwości aranżacji, a przy tym prosty design. Nowoczesne oświetlenie spotline daje wiele możliwości. Inny styl lamp to kolekcja Eye, która, jak nazwa wskazuje, reflekor przypomina z wyglądu oko. Może być zawieszona nisko, daleko od sufitu, lub przy suficie, zależnie od modelu lamy.

Jak widać marka Spotline jest na bieżąco z trendami, a jej kolekcje są niebanalne i pomysłowe. Dobre wzornictwo tej firmy oraz szeroka gama oświetlenia przemawia za wyborem tej marki. Poza tym firma ta tworzy zgodnie z naturą. Tak więc świadomi konsumenci, dla których ważna jest ochrona środowiska naturalnego z pewnością wybiora markę spotline. 

Ciekawe kolekcje nowoczesnego oświetlenia Spotline
Przewiń na górę