info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Czemu ludzie chętnie korzystają z paralizatorów?

Żeby być w pełni spokojnym o siebie dobrze jest zadbać o swoje bezpieczeństwo. Mimo wszystko są różne sytuacje zagrażające życiu, gdzie wiele z nich wywołują inni ludzie. Dlatego też warto posiadać urządzenie, które pomoże wam jeśli chodzi o samoobronę.

Czy paralizatory są odpowiednio poręczne?

paralizatorJeśli chodzi o samoobronę to wiele osób wymieni nóż lub też gaz pieprzowy. Co do noża to niekoniecznie dobry pomysł bo większość osób ma hamulce przez które nie chcą kogoś skrzywdzić. Gaz pieprzowy jest znacznie lepszym wyborem skoro jest podręczny i jedynie unieruchamia przeciwnika. Jednak jeszcze lepszy okazuje się być paralizator. Przede wszystkim warto wspomnieć, że z jego pomocą można sparaliżować przeciwnika na dłuższy czas. Możecie wtedy się w miarę otrząsnąć oraz wezwać policję. Jeśli chodzi o prąd wykorzystywany w takim urządzeniu to ma on od dwudziestu do kilkuset tysięcy voltów. Jednocześnie ma małe natężenie dzięki czemu agresor zostanie unieruchomiony na dłuższy czas, ale nic złego nie stanie się jego zdrowiu. Może jedynie czuć trochę bólu. Z całą pewnością zaletą paralizatora jest jego mały rozmiar. Bez większych problemów można go nosić w kieszeni czy też w torebce. Dlatego też warto go posiadać, szczególnie jeśli okolice w których się przebywa nie są zbyt bezpieczne. Lepiej jest się przygotować w ten sposób i stracić jedynie nieco pieniędzy niż narazić swoje zdrowie oraz życie na szwank. Jestem pewien, że będzie to dobra decyzja, bo przecież każdy z nas powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Jak widać takie urządzenie okazuje się być dobrym wyborem. Radziłbym porównać ze sobą różne oferty, żeby zorientować się które z nich są możliwie jak najlepsze w danych widełkach cenowych. Nie będziecie musieli poświęcać na to zbyt wiele czasu.

Czemu ludzie chętnie korzystają z paralizatorów?
Przewiń na górę