info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Czy fotobudka na weselu to dobry pomysł?

Organizacja wesela wymaga pogodzenia ze sobą wielu elementów, tak aby w ten szczególny dzień nic nie zaburzyło odświętnej atmosfery. Jednym z elementów na które warto zwrócić szczególną uwagę jest dobór odpowiednich atrakcji dla naszych gości. Jest to bardzo istotne, ponieważ to właśnie od nich będzie zależało jak nasi goście zapamiętają całą zabawę. Dlatego też coraz więcej przyszłych par młodych decyduje się na niekonwencjonalne rozwiązania, których zadaniem jest uatrakcyjnienie zabawy weselnej.

Zabawne ujęcia, czyli zdjęcia z maszyny

fotobudka na wesele warszawaWiele osób organizując wesele postanawia zrezygnować z tradycyjnego fotografa. Jest to spowodowane głównie ceną takiej usługi a także stresem związanym z obecnością obcej osoby. Dlatego jeśli chcemy tego uniknąć najlepszym rozwiązaniem będzie fotobudka na wesele Warszawa. Jest to specjalne urządzenie umożliwiające samodzielne wykonywanie zabawnych ujęć z wykorzystaniem dołączonych do niego akcesoriów takich jak: kapelusze, okulary czy peruki. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł w dowolnej chwili wykonać sobie takie zabawne zdjęcie, które zabierze ze sobą do domu. Zamawiając taką usługę należy zapytać się ile zdjęć możemy wykonać oraz jaki jest koszt uzyskania dodatkowych kadrów. Bardzo ważne jest także jej ustawienie. Dobrze jeśli będzie ona znajdować się z boku sali, tak aby nie stanowiła przeszkody w zabawie weselnej. Warto także pomyśleć o tym aby prowadzący całe wesele dj czy wodzirej, zachęcał do skorzystania z niej.

Decydując się na wyżej opisane rozwiązanie, będziemy mogli mieć pewność, iż nasi goście otrzymają możliwość nieskrępowanego wykonania pamiątkowych zdjęć, które będą im przypominały mile spędzony czas na weselu. Wybierając taką właśnie atrakcję, możemy mieć pewność, iż nasze wesele na długo pozostanie w pamięci całej naszej rodziny.  

Czy fotobudka na weselu to dobry pomysł?
Przewiń na górę