info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Czy warto założyć biuro projektowe?

Biuro projektów

Witam Was moi drodzy. Nazywam się Małgorzata, mam trzydzieści siedem lat. Od jakiegoś dłuższego czasu myślałam o założeniu własnej działalności.

Jak wygląda praca w biurze projektów?

Biuro projektów

Zdecydowałam, że otworze najlepsze biuro projektowe Wrocław, ponieważ znam wielu doskonałych projektantów, który zgodzili się dla mnie pracować. Doświadczona załoga na początek to zwiastun sukcesu. Moje biuro projektów powstało w centrum Wrocławia, niedaleko galerii handlowej. Na początku nie miałam klientów, więc postanowiłam się ogłosić i moja oferta była dostępna w całym Wrocławiu. Pierwsze zlecenie jakie dostało moje biuro projektów pochodziło od osoby prywatnej, która chciała dostać projekty na nowoczesne domy parterowe i piętrowe. Moje biuro projektów wykonuje kilka propozycji, żeby klient zawsze miał wybór. Dla tego klienta nowoczesne domy parterowe i piętrowe wykonała Zuzanna i sobie doskonale poradziła z tym zadaniem, ponieważ klient był bardzo zadowolony. Z każdym dniem dostawaliśmy coraz więcej zleceń i biuro projektów rozwijało się w błyskawicznym tempie. Pewnego dnia odezwał się do mnie poważny inwestor i zapytał czy przygotuje dla niego projekty hoteli i ile czasu bym na to potrzebowała. Byłam pod wrażeniem, bo moje biuro projektów mimo iż działa od niedawna, to zyskało sobie niezłą renomę na rynku. Tak dużego zlecenia jak projekty hoteli to nikt się nie spodziewał. Podjęłam współpracę z inwestorem i z wszyscy razem zabraliśmy się za projekty hoteli. Było to dla nas najważniejsze zlecenie i chcieliśmy je wykonać idealnie, ponieważ dzięki temu moje biuro projektów mogłoby pewniej sięgać po poważniejsze projekty.

Chcę rozwijać firmę i zrobię wszystko, aby działała tak sobie wymarzyłam. Po prostu kocham Wrocław za to jakie daje możliwości przedsiębiorcom. Jestem szczęśliwa.

Czy warto założyć biuro projektowe?
Przewiń na górę