info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Dobre obiady w okolicy

Moja ciocia jest już osobą starszą. Tak naprawdę to gdy ostatnio ją odwiedziłam to zauważyłam, że coraz gorzej radzi sobie z codziennymi sprawami. Niestety ja mieszkam daleko. A w mieście też nie ma już nikogo bliskiego.

Ciocia je codziennie dobre obiady

obiady szczecinDlatego też stwierdziłam, że trzeba jej jakoś pomóc. Ja martwię się tym, że ciocia nie jest już w stanie sobie za bardzo gotować. Chciałabym żeby mogła chodzić gdzieś na jakieś gotowe posiłki. Myślę, ze byłoby to dla niej dobre rozwiązanie. Najważniejsze jest to żeby mogła zjeść gdzieś blisko ciepły obiad. Myślę, że to było było dla niej dużym komfortem w obecnej sytuacji. Szukałam więc w internecie jak wyglądają cenowo obiady szczecin w najbliższej okolicy. I znalazłam jedno miejsce, które od razu przypadło mi do gustu. Tak naprawdę to miejsce znajduje się tak blisko, że ciocia spokojnie mogłaby tam podjeść. Zresztą codziennie gdy chodzi na zakupy to tamtędy przechodzi. Ceny za obiad nie są wygórowane. A gdy zadzwoniłam i powiedziałam, że chodzi mi o wykupienie obiadów na cały miesiąc to cena była jeszcze niższa. Postanowiłam wykupić cioci te obiady. ona oszczędza na wszystkim i bym się bała, ze jednak by tu nie przyszła. Dałam jej więc zaproszenie na obiady. Była wzruszona. Zadzwoniłam do niej po kilku dniach i powiedziała mi, że jej bardzo wszystko smakuje. W sumie to dzięki temu czuje się dużo lepiej. No bo w końcu codziennie ma zapewniony ciepły posiłek. Pytałam się cioci co jest tam na obiad.

Gdy mi powiedziała to byłam zdziwiona jak urozmaicone dania tam dostaje. Zawsze ma też oczywiście wybór co by chciała zjeść. Zawsze je zupę i drugie danie. Ciocia powiedziała, że nie może się doczekać tego co będzie podawane danego dnia. Zawsze ciężko jest jej dokonać wyboru. Cieszy się też, że odkrywa nowe smaki.

Dobre obiady w okolicy
Przewiń na górę