info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Dobry program do faktur

 

Jeśłi chcemy prowadzić działalność gospodarzą jednoosobową, musimy przyzwyczaić się do tego, że naszym obowiązkiem będzie wystawianie faktur. Najlepiej robić to poprzez program komputerowy, ponieważ w ten sposób będzie najszybciej. Takie programy nie muszą być skomplikowane. Jeśłi nie znamy się na takiej pracy, najlepiej będzie wykorzystywać program zawierający tylko najważniejsze funkcje.

Łatwy w obsłudze program do faktur

proste programy do fakturTego typu programy są bardzo proste w obsłudze, dlatego korzystać z nich mogą osoby, które nie miały styczności wcześniej z komputerem. Proste programy do faktur mają najpotrzebniejsze funkcje, które są dobrze widoczne na pulpicie i nie trzeba ich długo szukać. W takim programie wypełnimy fakturę, dodamy najczęstszych odbiorców oraz dostawców, a także zarchiwizujemy wszystkie dane. Dodatkowo program automatycznie wyliczy nasz zysk brutto oraz netto, a także kwotę podatku, jaką trzeba zapłacić do urzędu skarbowego. Proste programy tego typu nie wymagają również dużej pamięci operacyjnej. Są to absolutne podstawy, dlatego nawet dwieście pięćdziesiąt sześć megabajtów pamięci RAM jest wystarczające. Oczywiście nawet najtańsze komputery i laptopy są dużo lepsze, dlatego mamy pewność, że nasz program nie będzie się zacinał, ani sprawiał nam żadnych problemów. Wszystkie faktury możemy również drukować dla swoich klientów i nie będzie z tym żadnego kłopotu.

Programy do faktur są bardzo dobre, ponieważ osoby, które nie znają się na księgowości mogą sobie z nimi poradzić. Takie rozwiązanie jest najlepsze dla tych, którzy na początku swojej działalności oszczędzają na takich rzeczach, ponieważ chcą to robić samodzielnie. Te programy są bardzo często na bezpłatnych licencjach, dlatego nie trzeba ich kupować, wystarczy pobrać ze strony producenta.

 

Dobry program do faktur
Przewiń na górę