info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

domki na wynajem w Zakopanem

Zastanawiałam się nad tym gdzie w tym roku pojechać na wakacje. W sumie to co roku z mężem jeździmy nad morze. Ja lubię morze ale jednak chciałabym zobaczyć też coś innego. Tak naprawdę to wstyd się przyznać ale nigdy jeszcze nie byłam w górach.

Ładne domki na wynajem w Zakopanem

domki na wynajem w ZakopanemMój mąż był w górach wiele razy bo ma nawet tam rodzinę. I dlatego też stwierdził, że pojedziemy w tym roku w góry. Za rok może nam się już powiększyć rodzina także jest to jak najbardziej dobry pomysł żeby właśnie tam pojechać. Ja stwierdziłam, że w takim razie zajmę się wyszukaniem dla nas jakiegoś dobrego miejsca noclegowego. Ja po prostu bardzo lubię wyszukiwać coś w internecie. A mój mąż gdy ma jakiś dłuższy czas posiedzieć przy komputerze to się zawsze niepotrzebnie denerwuje. W sumie to naprawdę szybko znalazłam naprawdę ciekawą ofertę. Były to domki na wynajem w Zakopanem, które po prostu od razu spodobały mi się wizualnie. Jednak taki domek to zupełnie coś innego niż pokój w pensjonacie.Gdy pokazałam ten domek mężowi to też jemu od razu się spodobał. Domek był drewniany i w nim na pewno można by się od razu poczuć jak w górach. No przynajmniej ja tak sobie to wyobrażałam. Cena za ten wynajem też nie była mocno wygórowana dlatego zdecydowałam się go zarezerwować. Wynajęłam go na siedem dni bo tyle czasu planujemy spędzić w Zakopanem. Na trzy dni chcemy jeszcze pojechać do rodziny męża, która mieszka całkiem niedaleko.

Nie mogę się już doczekać tego wyjazdu. Bo w końcu będę mogła zobaczyć miejsca o których do tej pory tylko słyszałam. I bardzo cieszę się z tego powodu, że będziemy mieszkać w domku a nie w pensjonacie. Tym także jestem podekscytowana. Mama nadzieję na to, że uda się naprawdę dużo pozwiedzać i przede wszystkim pochodzić po górach.

domki na wynajem w Zakopanem
Przewiń na górę