info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Dwustronna reklama LED

Promowanie oferowanych produktów i usług jest dziś bardzo ważne ze względu na przeogromną konkurencję. Tylko odpowiednia reklama jest w stanie przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do zakupu określonej rzeczy. Można się posłużyć reklamą zewnętrzną, która poszerzy grono potencjalnych nabywców.

Kaseton z diodami LED

dwustronne kasetony reklamoweJedną z form reklamy zewnętrznej są dwustronne kasetony reklamowe. Charakteryzują się sposobem instalacji, bowiem mocowane są do ściany budynku, tuż nad strumieniem ruchu. Dzięki temu stają się widoczne dla przechodniów z jednej i drugiej strony, a także przejeżdżających samochodów. Klienci mają możliwość wyboru różnych kształtów reklamy min. formy kwadratu, prostokąta, elipsy, koła i kształtu nietypowego. Mniejsze dwustronne kasetony reklamowe mocowane są na aluminiowych stelażach, malowanych proszkowo na wybrany przez klienta kolor. Wypełnienie stanowi płyta pleksi wykonana według specjalnych zaleceń. Daje to niesamowity efekt reklamy eleganckiej i stylowej. Jednak clou całości to małe diody LED, stanowiące jej idealne wypełnienie. Dzięki nim kaseton zwraca uwagę z daleka, szczególnie wieczorem oraz nocą. Dodatkowym atutem jest wysoka energooszczędność, czego nie dają przestarzałe reklamy z wykorzystaniem świetlówek. Producenci proponują na ulicach starych miast dodatkowo wystylizować kaseton elementami metaloplastyki. Materiał ten daje spore możliwości w tworzeniu elastycznych kształtów.

Każdy usługodawca lub sprzedawca musi zadbać o promowanie swoich produktów i usług. Beż tego elementu potencjalni klienci nie będą o tym nic wiedzieć. Reklamowanie obejmuje wiele elementów, ale podstawą wydaje się kaseton reklamowy na miejscu placówki. Dzięki temu przechodzień od razu będzie miał możliwość wejść do środka.

Dwustronna reklama LED
Przewiń na górę