info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Efekty renowacji felg

 

Niejednokrotnie zdarza się, że po wjechaniu w dość głęboka dziurę na drodze, felg w naszym samochodzie deformuje się a nawet pęka. Wtedy z pomocą przychodzą specjaliści, dzięki którym można naprawić jedną uszkodzoną felgę, a dzięki temu nie ma potrzeby kupowania nowego kompletu, gdyż dokupienie jednej felgi jest niemalże niemożliwe.

Jak bardzo uszkodzone felgi można poddać renowacji ?

renowacja felg w OpoluBiorąc pod uwagę stan naszych dróg, można być niemal pewnym, że serwisy naprawiające felgi samochodowe mają pełne ręce roboty. Pracę dają im również pasjonaci samochodowi, którzy powierzają im zniszczone felgi ich zabytkowych pojazdów. Wtedy należy się szczególnie przyłożyć do swojej pracy, bo oczekiwania takiego konesera są ogromne. Dlatego renowacja felg w Opolu to usługi świadczone na najwyższym poziomie. Wybitni specjaliści są w stanie nie tylko wyprostować skrzywione koło, ale również odtworzyć jego brakujące fragmenty w felgach pochodzących z wypadków samochodowych. Oczywistym jest, że zabiegi te są bardzo drogie, lecz dla posiadaczy dość luksusowych samochodów cena odgrywa rolę drugoplanową. Dla takich osób liczy się najwyższa jakość usług, z których korzystają. Felgi, które przeszły już cały proces renowacji muszą jeszcze zostać odpowiednio wyważone, by podczas jazdy samochodem nie powodowały drgań i bicia odczuwalnego na kierownicy. W tym celu felgę z nałożoną na nią oponą montuje się na wyważarce, gdzie ta jest rozpędzana do dużej prędkości, a specjalny czujnik określa miejsce, w którym należy dołożyć odważnik.

Zatem w przypadku uszkodzenia koła naszego samochodu nie ma podstaw do zmartwień. O ile mamy trochę gotówki, możemy w dość krótkim czasie przywrócić uszkodzoną felgę do fabrycznego stanu. A tylko z ładnymi felgami nasz samochód wygląda dobrze.

 

Efekty renowacji felg
Przewiń na górę