info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Elegancki kamień wykończeniowy

Nieruchomości w zabudowie wolnostojącej, jak również kamienice, po zakończonym procesie budowy, mogą zostać odpowiednio wykończone wybranymi przez właściciela materiałami. Zarówno powierzchnia elewacyjna, jak również wnętrze nieruchomości, zostaje wykańczane w celu przystosowania budynku do celów mieszkalnych, a także użytkowych.

Kamień naturalny na fasadę budynku

kamień naturalny elewacjeNie zależnie od wybranego materiału w celu wykończenia budynku, jego głównym zastosowaniem jest zapewnienie estetyki wizualnej nieruchomości, jak również zwiększenie wartości budynku, co ma ogromny wpływ na cenę transakcji w przypadku wynajęcia lub sprzedaży całej nieruchomości, lub odrębnego lokalu. Bardzo nowoczesnym i eleganckim materiałem jest kamień naturalny elewacje, wykończone tego rodzaju materiałami powodują wrażenie bardzo ekskluzywnej architektury oraz dobrze dobranego stylu wykończeniowego. Dlatego też coraz więcej domów jednorodzinnych, zostaje wykańczanych specjalnym łupkiem naturalnym, który charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem jakości oraz wytrzymałości, a także odpornością przed oddziaływaniem czynników niesprzyjających. Opady atmosferyczne, promieniowanie słoneczne, a także częste i nagłe zmiany temperatur, nie mają wpływu na stan jakości materiałów, nie powodują także uszkodzenia kamienia. Wszystko to za sprawą doskonale przeprowadzonej obróbki kamienia, oraz przystosowania go do celów wykończeniowych.

W centrum obróbki kamienia naturalnego, przeprowadzany jest proces dotyczący formatowania kamienia poprzez cięcie laserowe. Po zakończeniu wymaganych prac związanych z przystosowywaniem, kamień zostaje fabrycznie impregnowany, dzięki czemu nie wchłania wilgoci ani cieczy, związanych głównie z opadami atmosferycznymi. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą oraz możliwościami zastosowania specjalnego kamienia w celach wykończeniowych.

Elegancki kamień wykończeniowy
Przewiń na górę