info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Firmowe koperty do wysyłki faktur

 

Każde przedsiębiorstwo, które chce się liczyć na rynku powinno wdrażać procedury mające na celu poprawę jakości. Dotyczy to zarówno działań wewnątrz firmy jak i również na zewnątrz. Przykładem mogą być kwestie związane z komunikacją. Wszyscy pracownicy powinni posiadać odpowiednio skonfigurowaną stopkę maila, która zawiera taką samą czcionkę, grafiki czy układ treści.

Gdzie zamówić koperty z logotypem?

koperta z logo firmyDzięki temu wiadomości otrzymywane od nadawcy mogą być łatwo przypisane do danej firmy. Niemniej jednak część korespondencji jest nadal wysyłana drogą tradycyjną czyli listownie. Są to między innymi dokumenty handlowe takie jak faktury. Do takiej wysyłki powinna być wykorzystana koperta z wizerunkiem firmy, która pozwala budować spójny wizerunek marki. Warto wspomnieć, że w zależności od wielkości dokumentu najczęściej wykorzystywanymi formatami do wysyłki są A5, A4 oraz A3. I to właśnie takie koperty powinny znajdować się na wyposażeniu każdej firmy. Jeśli chodzi o nadruk potrzebnych informacji to może być on wykonany na parę sposobów. W przypadku mniejszych przedsiębiorstw, gdzie zapotrzebowanie na tego typu materiały jest niewielkie można do ich przygotowania wykorzystać drukarki laserowe znajdujące się na wyposażeniu przedsiębiorstwa.  Muszą one jednak posiadać odpowiednią funkcję.

W przypadku większego zapotrzebowania konieczne jest nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwem zewnętrznym, które jest w stanie dostarczyć setki, a nawet tysiące kopert w krótkim czasie. Oprócz znakowania mogą na nich znaleźć się również istotne informacje z punktu widzenia odbiorcy. Przykładem jest chociażby napis faktura, który pozwala szybko przekazać przesyłkę do odpowiedniego działu czy osoby. Jak widać obecnie bardzo ważnym zagadnieniem jest zapewnienie jak najlepszego wizerunku marki.

 

Firmowe koperty do wysyłki faktur
Przewiń na górę