info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Fotelik Mastiff od polskiego producenta

Wiele osób dba o to, by produkty, których zakupu dokonują, w dużej mierze produkowane były przez polskie firmy. W przypadku fotelików samochodowych dla dzieci zakup produktu od polskiej firmy jest jak najbardziej możliwy, bez jednoczesnego ryzyka, że tego typu zakupem zrezygnujemy w jakimkolwiek stopniu z bezpieczeństwa naszego dziecka. Firma BabySafe jest bowiem specjalistą w dziedzinie dziecięcego bezpieczeństwa.

Mastiff – fotelik z boczną ochroną

babysafe mastiffJednym z fotelików, który cieszy się dużą popularnością wśród produktów firmy BabySafe jest fotelik Mastiff. Jest to fotelik, który zaprojektowany został z myślą o dzieciach mieszczących się w przedziale wagowym od piętnastu do trzydziestu sześciu kilogramów. Zaprojektowany przez firmę BabySafe Mastiff wyróżnia się spośród innych fotelików wyposażeniem w system ochrony bocznej. Jest to zabezpieczenie, które przy pomocy specjalnej pianki doskonale zabezpiecza głowę i ramiona dziecka siedzącego w foteliku, gdy podróż samochodem odbywa się po wyboistej trasie, ale przede wszystkim w momencie, gdy samochód zagrożony jest wypadkiem komunikacyjnym. System ochrony bocznej wraz z dodatkowymi mocowaniami Isofix, umożliwiającymi przypięcie fotelika bezpośrednio do konstrukcji samochodu, daje rodzicom gwarancję bezpieczeństwa dziecka nawet w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, a dziecku gwarantuje pełen komfort podróżowania, ponieważ wszystkie te rozwiązania zaprojektowane zostały tak, by nie powodować niepotrzebnego ucisku na ciało dziecka.

Aby fotelik był użyteczny dla naszego dziecka przez odpowiednio długi czas, producent zastosował siedmiostopniową regulację zagłówka, która pozwala dopasować wielkość fotelika do aktualnego wzrostu dziecka. Wystarczy więc odpowiednia regulacja tej części fotelika, by dziecko mogło w pełnej wygodzie podróżować nawet do momentu ukończenia dwunastego roku życia.

Fotelik Mastiff od polskiego producenta
Przewiń na górę