info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Foto sesja dla dzieci

Wspólnie z żoną jesteśmy rodzicami trzyletniego Stasia. Obydwoje jesteśmy świadkami tego, jak szybko nasz synek dorasta. Jeszcze niedawno przecież był tylko noszony na rękach, a teraz biega po ogrodzie, kopiąc ze mną piłkę. Postanowiliśmy więc nieco zatrzymać wspomnienia i zorganizować Stasiowi prawdziwą sesję fotograficzną. Pozostało nam poszukać odpowiedniego specjalisty w tej dziedzinie.

Dziecięca sesja fotograficzna w Bydgoszczy

sesje fotograficzne w bydgoszczy dla dzieciRazem z żoną jesteśmy ludźmi bardzo sentymentalnymi. Uwielbiamy spędzać wieczory na wspomnieniach i oglądaniu zdjęć z przeszłości. Dlatego też pewnego dnia, kiedy zauważyliśmy, że czas tak szybko biegnie, postanowiliśmy, że zorganizujemy dziecięcą sesję fotograficzną naszemu synkowi. Sami chcieliśmy mieć pamiątkę na przyszłość, ale uważaliśmy, że i dla niego będzie to super wspomnienie na przyszłość. Pozostało nam tylko poszukać fotografa, który wykonywał sesje fotograficzne w Bydgoszczy dla dzieci. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się takiego znaleźć. W tym celu weszliśmy w przeglądarkę internetową i ku naszemu zdziwieniu okazało się, że tego typu specjalistów jest na rynku sporo. Zaczęliśmy więc przeglądać ich portfolio. Jedno szczególnie wpadło nam w oko. Postanowiliśmy skontaktować się z tym fotografem. Na pierwszym spotkaniu rozmawiało nam się bardzo dobrze, dlatego też zdecydowaliśmy z żoną, że to jemu powierzymy misję zorganizowania sesji dla naszego synka.

Teraz kiedy możemy już oglądać zdjęcia z sesji fotograficznej Stasia, jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na taki krok. Tym samym zapewniliśmy i sobie, i synkowi wspomnienia na całe życie. Jesteśmy przekonani, że niedługo powtórzymy taką sesję, tylko z udziałem całej rodziny. Z pewnością będzie to rewelacyjna przygoda.

Foto sesja dla dzieci
Przewiń na górę