info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Funkcjonalny przedpokój – mit czy hit?

lampy nowoczesne

Temat może wydawać się banalny. W rzeczywistości jest to dosyć istotne. Korytarz wprowadzający gości do naszego ukochanego domu jestem niczym wizytówka. Mówi o nas więcej niż można byłoby się spodziewać. Przedpokój powinien być jasny i czysty. To da nam korzystny efekt, od samego początku. Lampy sufitowe są doskonałym rozwiązaniem, w takich przypadkach.

Gdzie umieścić lampy nowoczesne?

lampy nowoczesneIdealnie rozświetlą całą przestrzeń. Kinkiety umieszczone na ścianach tworzą klimat, a dodatkowo dają możliwość dodatkowego światła. Jeżeli nie odpowiada nam pierwsza opcja, możemy wykorzystać lampy podłogowe. Pamiętajmy, ścieżka świetlna skierowana ku górze, zwiększa optycznie pomieszczenie. Ten patent sprawdzi się, kiedy mamy małe mieszkanie. Wybierając oświetlenie, zastanówmy się nad tym w jakim stylu mamy zachowane swoje mieszkanie. Czy będą nam potrzebne lampy klasyczne czy też lampy nowoczesne. Czy z kolei w naszym korytarzu zawisną plafony. Pokrycie ścian jasnymi barwami zapewni nam poczucie zwiększenia optycznego. Oprócz oświetlenia, kolejną kwestią jest zagospodarowanie przestrzenne. Musimy sprawić, aby było to miejsce praktyczne. Mając dużą rodzinę słowo – praktyczność, nabiera innego znaczenia. Przejdźmy zatem do rzeczy. Funkcjonalność równa się dobra szafa. Najlepiej składająca się z części przeznaczonej na ubrania wiszące, szuflady, które możemy zapełnić szalikami, czapkami, rękawiczkami. W okresie letnim będzie to doskonałe miejsce na czapki letnie, chustki, bandamki. Dobre rozwiązanie stanowią, pudełka na buty – najlepiej gdyby były przezroczyste. Będziemy mogli wtedy zobaczyć co kryje się we wnętrzu. Przydadzą się nam, też worki próżniowe. Są idealnym rozwiązaniem, kiedy przechowujemy sezonową odzież.

Stworzenie dziś idealnego korytarza, nie jest wcale tak trudne. Wbrew pozorom, można to wykonać nawet wtedy, gdy posiadamy niski budżet domowy. Wystarczą dobre chęci i odrobina pomysłowości. Dajmy się ponieść naszej wenie twórczej i ruszajmy do pracy. Dobra organizacja plus dobra wizja to zrealizowany cel.

Funkcjonalny przedpokój – mit czy hit?
Przewiń na górę