info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Gdzie kupić suknię wizytową w większym rozmiarze?

Kiedy dostałam zaproszenie na wesele praktycznie od razu zaczęłam szukać sobie kreacji na ten wieczór. Na co dzień nie chodzę na żadne uroczystości toteż nie posiadam w szafie odpowiedniej sukienki. W trakcie robienia zakupów spotkała mnie niemała przykrość i dopiero zakupy internetowe całkowicie mnie usatysfakcjonowały i co ciekawe nieco zmniejszyły moje kompleksy!

Sklepy z sukniami wieczorowymi 

sukienki wizytowe dla puszystychNa początku bardzo się cieszyłam na myśl o weselu koleżanki, więc niemalże na drugi dzień poszłam na zakupy w celu oczywiście zdobycia jak najlepszej kreacji. Jestem osobą puszystą jednak nie sądziłam, że aż tak ciężko będzie dobrać mi sukienkę. W sklepach owszem, były duże rozmiary, ale te sukienki w ogóle nie leżały na mnie dobrze. Potrafiły podkreślać moje fałdki i wręcz dodawać mi wagi. Widać było, że są one projektowane dla osób szczupłych i po prostu wyprodukowane w większym rozmiarze. Byłam początkowo załamana i myślałam, że po prostu wszystko jest winą mojej wagi, ale po powrocie do domu znalazłam w internecie sklep oferujący sukienki wizytowe dla puszystych całkowicie różniące się od tego, co spotkałam w sklepach miejskich. Miały zupełnie inne kroje, a modelki prezentowały się w nich przepięknie! Sukienki doskonale podkreślały talie, wyszczuplały ramiona, niektóre modele eksponowały biust, inne go zakrywały, aczkolwiek wciąż podkreślając krągłości sylwetki. Nawet obcisłe kreacje wyglądały przepięknie!

Z racji tego, że sukienki były w bardzo przystępnych cenach zdecydowałam się zamówić jedną obcisłą, a drugą nieco luźniejszą, aby sprawdzić, jak wygląda to w rzeczywistości. Kiedy po paru dniach mogłam wreszcie przymierzyć obie kreacje i stanąć w nich przed lustrem – dosłownie oniemiałam. Pierwszy raz poczułam się tak piękna w sukience! Teraz wiem, że odpowiedni krój to podstawa, aby podkreślić walory sylwetki. 

Gdzie kupić suknię wizytową w większym rozmiarze?
Przewiń na górę