info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Gdzie w stolicy możemy umyć samochód?

 

Każdy z nas posiada samochód, o który dba aby zawsze byl czysty i wyglądal pieknie. Najczęsciej myjemy swoje samochody, gdy mamy jakiś zaplanowany wyjazd rodzinny np. na wesele, pogrzeb, czy inną uroczystość lub urlop. Istnieje wiele mechanicznych myjek samochodowych, które mogą niszczyć lakier. Gdzie możemy bezpiecznie i samodzielnie umyc samochód?

Gdzie ręcznie umyjemy samochód?

myjnia ręczna warszawa pragaSamochód to podstawowy środek transportu, który w dzisiejszych czasach posiada każda rodzina. Niektórzy posiadają nawt dwa lub więcej samochody. Gdy często korzystamy z samochodu i jeździmy po różnych drogach zarówno  gdy pada czy pylą rośliny to nasze auto się brudzi. Podobnie sprawa wygląda, gdy zaparkujemy auto w poblizu drzew. Wówczas kiedy rośliny pylą, czy przekwitają to wszystkie drobinki osiadają na lakierze i szybach naszego auta. Chcąc, aby nasze auto ponownie nabralo blysku i bylo czyste musimy je umyc. Przecież nikt z nas nie lubi podrózować brudnym samochodem. Istnieje wiele myjni samochodowych zazwyczaj na stacjach paliw, ale częste korzystanie z nich powoduje zarysowania i niszczenie lakieru. Co zatem zrobic , aby umyć samochód ,ale nie poniszczyć jego lakieru? Jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji jest myjnia ręczna warszawa praga, gdzie bez żadnych obaw możemy zadbać o czystość naszego auta. Myjnia posiada system bezdotykowego mycia. Możemy wykorzystać do umycia naszego auta kilka programow takich jak np. plukanie wstępne, aby splukać kurz itp,,pianownicę dzieki której pokryjemy nasze auto nieszkodliwą pianą aktywną, która zmyje wszystkie zabrudzenia z naszego auta, a także mamy do dyspozycji woskowanie i plukanie końcowe. Możemy również umyć gumowe dywaniki, które są w naszych samochodach. Caly cykl mycia trwa zaledwie kilka minut, a nasze auto jest czyste, piekne , a przede wszystkim nie posiada żadnych zarysowan , czy uszkodzeń. Na myjni możemy również za pomocą specjalnej szczotki umyć felgi, czy opony.Jest to bardzo popularna i bezpieczna forma ręcznego mycia samochodu.

Jak widzimy istnieje alternatywna forma mycia samochodu dla myjek mechanicnych oferowanych przez różnorakie stacje paliw. Jest to nie tylko tańsza forma pielęgnacji wlasnego auta, ale również szybsza i bezpieczniejsza, ponieważ pozwala uniknąć zarysowan, czy uszkodzenia lakieru w samochodzie. Takie ręczne myjnie samochodowe powinny powstawać na każdym osiedlu mieszkaniowym w każdym mieście.

 

Gdzie w stolicy możemy umyć samochód?
Przewiń na górę