info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Ile kosztują nasiona konopi?

Mimo, ze hodowla marihuany jest w Polsce zakazana, to sprzedaż jej nasion jest zupełnie legalna. Nasiona można bowiem wykorzystać na wiele sposobów, niekoniecznie do hodowli, za którą grozi postępowanie przed sądem, wysoka grzywna, a nawet więzienie. 

Czy ziarna konopi są tanie?

tanie nasiona marihuanyW internecie znajdziemy mnóstwo sklepów, które zajmują się dystrybucją nasion marihuany. W ich ofercie znajdziemy setki odmian z całego globu, w tym te najbardziej znane, a także nasiona medycznej marihuany. Jeżeli chodzi o koszt nasion to najlepiej jest je kupować w pakietach zawierających od trzech do dziesięciu sztuk, wtedy bowiem możemy obniży cenę jednostkową nawet o kilka procent. Przy większym zakupie robi to różnicę, zwłaszcza, gdy decydujemy się na zakup droższych pestek. Tanie nasiona marihuany to takie, które nie kosztują więcej niż kilka złotych za sztukę. W ofercie sklepów online znajdziemy sporo odmian tanich, ale dobrych jakościowo. Toteż właśnie na takie, najczęściej, decydują się klienci. Natomiast bardziej doświadczeni kolekcjonerzy stawiają raczej na nowości, które pojawiają się czasem nawet kilka razy w miesiącu. Bowiem cały czas przecież trwają prace nad nowymi gatunkami, które mogłyby wnieść powiew świeżości. Najczęściej się one nie przyjmują, ale dla kolekcjonera jest ważne posiadanie tego, czego nie ma w dużych ilościach. Odmiany, które nie cieszą się odpowiednią popularnością są bowiem dość szybko wycofywane z rynku, a na ich miejsce wskakują kolejne.

Warto zainteresować się tematem nasion konopi, bowiem może się zdarzyć i tak, że ustawodawcy złożą w końcu projekt ustawy depenalizujący jej posiadanie i zezwalający na uprawę choćby jednego krzaka wyłącznie na własne potrzeby. To wcale nie jest mrzonka, bowiem wiele krajów zmierza w tym kierunku.

Ile kosztują nasiona konopi?
Przewiń na górę