info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Innowacyjne kabiny lakiernicze

Polski koncern zajmujący się budową kabin przeznaczonych do malowania oraz lakierowania, został wczoraj nagrodzony przez Światowy Instytut Technologiczny w Kanadzie w kategorii „Ekonomicznych rozwiązań poliwęglanowych”. Jak mówią założyciele firmy jest to niezwykłe wyróżnienie, które pozwoli na rozszerzenie działalności również u zachodnich sąsiadów.

Polska liderem innowacyjnych kabin lakierniczych

komora lakierniczaKonkurs technologiczny odbywa się co roku w Kanadzie, gdzie specjalnie powołane jury wybiera spośród wielu zgłoszonych firm tę, która wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię smart. Zwycięzcami w kategorii „Ekonomicznych rozwiązań poliwęglanowych” zostali przedsiębiorcy z Polski, którzy wykorzystali wiązania z poliwęglanu do stworzenia inteligentnej kabiny przeznaczonej do użytku przedsiębiorstw zajmujących się lakierowaniem elementów stalowych. Warto dodać, że zaprezentowana podczas konkursu komora lakiernicza jest nie tylko rozwiązaniem typu smart, ale również zyskała pozytywną opinię wydawaną przez Polski Związek Pulmonologów, którzy zgodnie podkreślają, że największą zaletą zaprezentowanych kabin jest zastosowanie innowacyjnego rozwiązania wentylacji, który sprawia, że wszystkie niebezpieczne dla układu oddechowego związki, są natychmiast usuwane z komory lakierniczej, natomiast poliwęglanowe elementy nie absorbują szkodliwych substancji.

Wygrana w tego typu konkursie jest ogromnym krokiem dla rodzimego przedsiębiorstwa, który nie tylko pozwala na rozpoczęcie sprzedaży kabin lakierniczych w krajach zachodnich, ale również stawia Polskę na czele państw, które po raz kolejny zostały docenione pod względem zastosowanie innowacyjnych i inteligentnych technologii w przedsiębiorstwach i przemyśle.

Innowacyjne kabiny lakiernicze
Przewiń na górę