info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Inwestycja w serwisy www

Może i byliśmy dużą firmą bardzo polecaną w branży, jednakże wielu z naszych klientów dziwiło się, że nie posiadamy własnego serwisu internetowego, na którym przecież moglibyśmy zamieszczać różne informacje. Z tego względu, że w dzisiejszych czasach nawet najmniejsze firmy posiadają własne strony stwierdziliśmy, że nie możemy być gorsi i raczej będziemy dążyć do tego, aby posiadać w pełni funkcjonalną i dobrze zaprojektowaną stronę internetową.

Jak tworzy się serwisy

Serwisy internetowe

Tworzenie serwisów internetowych odbywa się nie zawsze w doświadczonej agencji. Chcieliśmy czegoś bardzo kreatywnego, co także będzie trochę tańsze, niż usługi agencji reklamowych, dlatego postanowiliśmy znaleźć freelancera, który specjalizował się w tworzeniu serwisów. Powiedział nam dokładnie, na czym polega tworzenie stron internetowych i już czuliśmy się o wiele lepiej z tego względu, że za parę dni mieliśmy mieć uruchomioną całkiem nową stronę, na której już mogliśmy myśleć, co będzie się znajdować. Pracownik nam zasugerował, że tworzenie serwisów to tylko jedna z rzeczy, która nas czeka. Zasugerował nam, żeby także przygotować zawczasu różne zdjęcia oraz teksty, które będą na pewno atrakcyjne z punktu widzenia każdego nowego klienta. Klienci bowiem oczekują bardzo dobrej jakości przekazywanych informacji. Serwisy internetowe, jak i ich projektowanie zawsze powinno być przygotowywane odpowiednio wcześniej. Często tworzona są makiety, które pozwalają na zwizualizowanie tego, jak strona będzie wyglądała.

Aby mieć pewność, że wszystko będzie dobrze chodziło, warto skorzystać z różnych narzędzi do na przykład sprawdzania szybkości strony oraz tego, jak widziana jest oczami potencjalnych klientów. To może zdecydować o tym, czy klient będzie chciał podjąć z firmą współpracę.

Inwestycja w serwisy www
Przewiń na górę