info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jak działa skup aut?

Skupy aut używanych działają na prostej zasadzie, ponieważ oferują one odkupienie samochodu zazwyczaj poniżej ceny rynkowej. Następnie dokonują w samochodzie odpowiedniego remontu oraz renowacji i sprzedają auto z odpowiednim zyskiem. W przypadku kiedy auto nie nadaje się już do naprawy, to rozbierane jest na części i w ten sposób skup aut na tym zarabia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko gotówki do ręki.

Co jest najlepszą zaletą samochodowych skupów?

skup samochodówNajwiększą zaletą skupów samochodów jest to, iż działają one przez 24 godzin na dobę i przez 7 dni w tygodniu więc mogą odkupić od ciebie samochód w dowolnym momencie. Skup samochodów oferuje możliwość nabycia pojazdu zarówno standardowego, jak również luksusowego czy też zabytkowego. Skupują oni pojazdy zarówno osobowe, ale także dostawcze oraz busy. Niektóre auto skupy są również chętne na odkupienie motocykli albo też pojazdów ciężarowych. Największe skupy na terenie naszego kraju są w stanie zaoferować swoim klientom nawet 90% ceny wartości pojazdu. Przy sprzedaży auta od ręki jest to bardzo dobrą ofertą dla każdego klienta. Najczęściej możemy sprzedać auto praktycznie każdej marki i każdego rodzaju. Zawsze możemy spróbować sprzedać auto na własną rękę, ale jest to bardzo czasochłonny proces i często trudny więc jest zdecydowanie lepiej wybrać skup samochodów. Wtedy mamy pewność, że nasze auto zostanie sprzedane.

Jeżeli chodzi o wycenę to zazwyczaj możemy skorzystać z tej darmowej, gdzie pracownik przyjedzie na nas i przedstawi nam ofertę. Dopiero później będziemy mogli się zdecydować czy chcemy za taką kwotę odsprzedać nasz pojazd oraz, czy chcemy gotówkę od ręki, czy też może przelewem na konto. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie musimy dowozić naszego samochodu na skup złomu, tylko laweta przyjeżdża do nas i zabiera pojazd.

Jak działa skup aut?
Przewiń na górę