info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jak nagrać wysokiej klasy produkcję filmową

Nie wszystko da się nagrać zwykłą kamerą. Czasem jeśli zależy nam na ładniejszym obrazie tudzież specjalnych efektach, chcąc nie chcąc musimy zainteresować się sprzętem z nieco wyższej półki. Prawda jest taka, że tego rodzaju inwestycja może nam się zwrócić bardzo szybko.

Kamery do wysokiej klasy produkcji filmowych

wysokiej klasy produkcja filmowaDobrze pamiętam niedawną rozmowę z moim starym znajomym. Spotkałem go będąc na zakupach w markecie i umówiliśmy się na piwo. Tam dowiedziałem się, że jest on producentem filmowym, ale nie ma pomysłu na to, jakiego rodzaju kamery powinien on zakupić. Ponieważ ja również siedziałem w tej branży uznałem, że mogę spróbować mu pomóc. Okazało się, że jego wymagania nie były wcale wygórowane – potrzebna była mu kamera, która była w stanie nagrywać w dobrej jakości różne filmy kręcone zarówno za dnia jak i w nocy. Przyznam, że był to naprawdę spory fart, ale akurat znałem dokładnie taki model, jaki był mu potrzebny. Dopytałem jedynie jakiego rodzaju wysokiej klasy produkcja filmowa leży w obrębie jego zainteresowań. Okazało się, że wszystko zgrywa się ze sobą idealnie. Podałem mu model oraz producenta zapewniając, że na pewno nie straci na tym zakupie. Dokładnie po tygodniu dostałem od niego telefon. Okazało się, że kupiona przez niego kamera faktycznie świetnie sprawdziła się do jego produkcji filmowych. Klienci już od jakiegoś czasu liczyli na to, że jakość nagrań się poprawi, i w końcu udało mu się to zorganizować. Nie wiedział jak mi dziękować i pytał, jakiego rodzaju słodycze lubię.

Potraktowałem to po prostu jako kolejną okazję do tego, by się spotkać, więc zaprosiłem go na obiad i powiedziałem, że lubię czekoladę mleczną. Znajomy bardzo mnie zadziwił – kupił mi dziesięć tabliczek życząc, by wszystkie smakowały mi tak samo dobrze.

Jak nagrać wysokiej klasy produkcję filmową
Przewiń na górę