info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jak podziękować gościom weselnym?

Zapraszając gości na ślub, przyszli małżonkowie bardzo często planują, by przygotować dla nich jakąś niespodziankę i upominek, w formie odwdzięczenia się za przybycie. Taki gest jest oczywiście mile widziany i coraz częściej praktykowany. Co jednak warto na taki upominek wybrać?

Na jaki upominek warto się zdecydować?

upominki na podziękowania ślubneWybranie upominku oczywiście nie jest łatwe. Obecnie na rynku mamy wiele propozycji pod tym względem, dlatego tym bardziej jest to naprawdę kłopotliwa decyzja. Co mamy do wyboru? Wiele par decyduje się na zakup cukierków. Są to oczywiście specjalne cukierki personalizowane, najczęściej krówki. Mają one ładny motyw na opakowaniu, zazwyczaj w jakiś sposób związany ze ślubem. Na opakowaniu może być napis dziękujemy bądź też inne krótkie słowa, wyrażające wdzięczność. Taka forma podziękowania jest bardzo przystępna pod względem cenowym. Cukierki można umieścić przykładowo w małym kartonowym opakowaniu i wszystko przewiązać wstążeczką, by nadać temu uroczystego charakteru. Innym pomysłem jest miód w słoiczku. Mały słoiczek z nalepką wyrażającą podziękowania, a w środku świeży miód. To bardzo praktyczny upominek, który goście w późniejszym czasie mogą wykorzystać. Wiele osób decyduje się również na wręczenie dżemów w podobny sposób. Upominki na podziękowania ślubne mogą przyjmować również formę słodkich czekoladek bądź też pralinek. Tak naprawdę pod tym względem wyobraźnia nie zna granic. Warto zatem poszukać czegoś, co naprawdę będzie praktyczne, ale i eleganckie.

Upominki na ślubach obecnie są czymś naprawdę powszechnym. Wiele osób decyduje się na to, by je wręczać swoim gościom. Sam wybór upominku nie jest prosty, ponieważ dziś na rynku mamy wiele propozycji. Należy zatem samodzielnie zadecydować, co najbardziej będzie pasowało do naszej uroczystości.

Jak podziękować gościom weselnym?
Przewiń na górę