info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jak smakuje olejek konopny?

Kannabidiol, nazywany w skrócie CBD, jest aktywną substancją organiczną, jaką znajdziemy tylko w konopiach. Najczęściej przyjmowany jest w postaci oleju, bowiem jest on najlepiej przyswajany przez nasz organizm. Co najważniejsze – jest to produkt w stu procentach naturalny. 

Olejki konopne w sklepie internetowym 

olejek konopny sklepO skuteczności olejów konopnych decyduje przede wszystkim zawartość procentowa CBD. Im jest ona większa, tym lepiej działa olej, natomiast zwiększa się również jego cena. Oleje występują w stężeniu od dwóch do ponad pięćdziesięciu procent CBD, przy czym należy zauważyć, że te najtańsze to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, a za najdroższe zapłacimy nawet kilka tysięcy złotych. Natomiast są one wskazane ludziom cierpiącym na poważne schorzenia i nieuleczalne choroby, jak na przykład nowotwory, czy też padaczka lekooporna. Jednakże trzeba też wiedzieć, że zdecydowana większość klientów wybiera oleje o średnim stężeniu CBD, czyli takie, które zawierają go od dziesięciu do piętnastu procent. Ich koszt to kilkaset złotych. Zatem jeżeli i nas zainteresował olejek konopny sklep internetowy jest najlepszym miejscem, by go nabyć. Dlaczego? Ponieważ w sklepach online mamy dużo większy wybór, a także ceny atrakcyjniejsze od tych, jakie spotkamy w sklepach stacjonarnych. Oleje mają postać czarnej, gęstej zawiesiny, o wyraźnym, gorzkim smaku. Oczywiście nie każdemu musi to odpowiadać, toteż olej można przyjmować z jogurtem naturalnym, a także niektórymi napojami. 

Stosowanie kannabidiolu nie powinno trwać krócej niż trzy miesiące, natomiast nie można go przedawkować więc możemy go przyjmować nieprzerwanie. W olejach konopnych, poza CBD, znajdziemy także bogactwo witamin i minerałów, a także nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Jak smakuje olejek konopny?
Przewiń na górę