info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jak znaleźć idealnie miękki koc?

Jesień oraz zima nigdy nie były moimi ulubionymi porami roku. Jestem osobą, która bardzo szybko marznie i woli raczej przebywać w ciepłych miejscach. Z tego powodu w chłodniejszych miesiącach najczęściej jestem w domu z kubkiem gorącej czekolady oraz ulubioną książką. Kiedy mieszkałam jeszcze z rodzicami, bardzo lubiłam też przebywać w pobliżu naszego domowego kominka. Niestety w nowym mieszkaniu nie miałam już takich wygód i musiałam poszukać innego sposobu na zdobycie ciepła.

Im lepszy koc, tym większa wygoda

duże koce elwayKiedy pierwszy raz zamieszkałam w bloku, myślałam, że ogrzewanie miejskie zapewni mi dostatecznie wysoką temperaturę. Niestety byłam w dużym błędzie, w wyniku czego w pierwszym chłodniejszym miesiącu czułam, jak zamarzam we własnym mieszkaniu. Następnego dnia postanowiłam wybrać się na zakupy i znaleźć coś, co dostarczy mi nieco więcej ciepła. Kiedy weszłam do sklepu, moją uwagę od razu przykuły duże koce elway. Były niezwykle miękkie oraz grube – wiedziałam, że świetnie się sprawdzą w roli nowego ogrzewacza. W dodatku ich duży rozmiar sprawiał, że bez problemu mogłam się owinąć takim kocem kilka razy na wypadek gdyby zima okazała się wyjątkowo chłodna. Inną zaletą ich rozłożystości był fakt, że zmieściłoby się pod nimi kilka osób. Z tego powodu wydały mi się świetnym rozwiązaniem na babskie wieczory z moimi koleżankami. Mimo to chciałam mieć pewność, że na pewno dobrze wybrałam. Postanowiłam porozmawiać z pracownikiem sklepu i wypytać o więcej szczegółów dotyczących tego koca. Bardzo sie ucieszyłam, kiedy usłyszałam, że wybrany przeze mnie produkt rzeczywiście jest bardzo wysokiej jakości. Nie mogłam się doczekać, kiedy zabiorę go do mieszkania.

Nie wiem, jak przetrwałabym zimę bez mojego ostatniego zakupu. Koc, na który się zdecydowałam, okazał się jeszcze cieplejszy i bardziej miękki niż początkowo przypuszczałam. Spędziłam pod nim długie wieczory, oglądając ulubione seriale albo czytając porywające książki. Bardzo dobrze sprawdził się także jako dodatkowe ocieplenie na łóżko. Bez problemu przykrył całą powierzchnię mojej pościeli i sprawił, że nie musiałam się bać o zbyt niskie temperatury w nocy. 

Jak znaleźć idealnie miękki koc?
Przewiń na górę