info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Jakie okna dachowe są najlepsze?

Wybór odpowiedniego okna dachowego jest niezmiernie istotny. Właśnie od tego będzie zależała wygoda użytkowania poddasza, czy też strychu. Ważne, by były one odpowiednio doszczelnione, co uchroni nas przed zbytnimi startami energii.

Czy okno Optilight TLP to dobry wybór?

optilight tlp u4 78x140W obecnych czasach bardzo dużo uwagi przykłada się do wyboru odpowiednich okien, a zwłaszcza do wyboru okien dachowych. Oprócz zapewniania dostępu do światła słonecznego, od wyboru okien zależy, jaka będzie wysokość opłat za ogrzewanie czy też klimatyzację danego pomieszczenia. Dobrym wyborem w tym kontekście okazuje się być okno optilight tlp u4 78×140. Najważniejsza zaletą tego właśnie okna jest fakt, że posiada ono konstrukcję obrotową, co przede wszystkim jest dużym ułatwieniem biorąc pod uwagę utrzymanie szyby w czystości. Okno to jest w stanie obrócić się nawet o 180stopni, a następnie można je wygodnie zablokować, aby dokładnie móc je doczyścić. Wszystko to sprawia, że nie trzeba korzystać z żadnego podwyższenia, aby móc wygodnie otworzyć i umyć to okno. Oprócz jednak ułatwień konstrukcyjnych, ułatwiających utrzymywanie tego okna dachowego w czystości, jest ono także montowane wraz  kołnierzem, dzięki któremu znacznemu zmniejszeniu ulega strata ciepła przez to okno. Tym samym opłaty konieczne na właściwe ogrzanie poddasza czy też na obniżenie w nim temperatury latem, są znacznie mniejsze. Wszystko to przekłada się na rosnącą popularność okien dachowych z serii Optilight, które sa używane coraz częściej.

Okna sa bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia. Zapewniają one odpowiednią ilość dziennego switła. Od okien zależy jednak również to, do jak dużych strat ciepła będzie dochodziło w danym pomieszczeniu. Jest to w szczególności dostrzegalne w przypadku okien dachowych.

Jakie okna dachowe są najlepsze?
Przewiń na górę