info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Kasa online dla firmy

Zdecydowana większość firm handlowych i usługowym musi rozliczać sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej, ponieważ tak stanowi ustawa. Jednak są też wyjątki, które po spełnieniu określonych wymagań nie muszą jej posiadać, gdyż wystawiają tylko faktury.

Czym się wyróżniają kasy fiskalne online?

kasa fiskalna online bydgoszczNa rynku znajdziemy dziesiątki różnych modeli kas fiskalnych, które sprawdzą się w handlu lub w usługach. Nie są one tanie, gdyż najmniej za kasę trzeba zapłacić około dziewięćset złotych, choć jest to inwestycja na długie lata. Trzeba jeszcze mieć na względzie, że na zakup pierwszej kasy fiskalnej, przedsiębiorcy mogą się ubiegać o dofinansowanie, które może wynieść nawet siedemset złotych. Kasy fiskalne przede wszystkim dzielą się na stacjonarne, które wymagają stałego podłączenia do źródła zasilania albo mobilne, działające w dowolnym miejscu dzięki wbudowanym akumulatorom. Wśród nich dodatkowo można jeszcze wyróżnić modele online, które weszły do sprzedaży dopiero kilka lat temu. Jeżeli jest nam potrzebna kasa fiskalna online Bydgoszcz jest miastem, w którym kupimy ją w atrakcyjnej cenie. To co ją wyróżnia na tle pozostałych modeli to to, że posiada wbudowany moduł do zdalnego łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas w celu przesyłania fiskalnych raportów dobowych. Poza tym kasa działa niemalże identycznie jak pozostałe modele. Tego typu modele kas muszą posiadać przede wszystkim salony kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, warsztaty samochodowe czy restauracje, gdyż wynika to z ustawy.

Z roku na rok zwiększa się liczba branż, które są objęte obowiązkiem zakupu kasy fiskalnej online, dlatego też rośnie zainteresowanie nimi. Mogą one mieć wielkość klasycznej kasy albo być niewiele większe od terminala płatniczego, zatem sprawdzą się w różnych warunkach.

Kasa online dla firmy
Przewiń na górę