info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Koleżanka zaproponowała mi pracę i ja się zgodziłam

architekt wnętrz

Jestem Inga . Dwa lata temu zatrudniłam się w biurze projektowym. Nie tak jednak wyobrażałam sobie pracę w tym zawodzie. Biuro projektowe znajduje się na obrzeżach miejscowości Lublin.

Zostanę architektem wnętrz

architekt wnętrzWłaściciel kiedy mnie zatrudniał twierdził, że biuro dostaje sporo zleceń i będę mogła się u niego wiele nauczyć i zdobyć tak potrzebne w tej branży doświadczenie. Aranżacja wnętrz to zawsze była moja pasja i chciałam się rozwijać. Jak tylko skończyłam studia od razu poszukałam sobie pracy. Nie chciałam tracić swojego czasu. Projekty wnętrz wymagają wiedzy teoretycznej i praktycznej. Teorię miałam opanowaną, gorzej było z praktyką. Na studiach mieliśmy trochę zadań praktycznych ale nie aż tyle ile ja chciałam. Architekt wnętrz jest dobry po kilku latach w zawodzie. Kiedy jego projekty są wyjątkowe. Architekt wnętrz musi mieć świadomość jak projekty wnętrz wykonywać. Każda osoba może próbować projektować. Jednak prawidłowe projekty wnętrz muszą brać pod uwagę pomieszczenie, jego wielkość, światło jakie w nim panuje a także brać pod uwagę potrzeby klienta. Projektowanie wnętrz to nie jest aż taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Koleżanka, która spotkałam wczoraj na zakupach powiedziała że otwiera swoją firmę i szuka pomocniczki. Pracownia aranżacji wnętrz ma być w nowym, nowoczesnym lokalu w centrum Lublina. Razem z koleżanką studiowałyśmy na uczelni. Dobrze się rozumiałyśmy, chodziłyśmy razem na imprezy i nawet razem się uczyłyśmy do egzaminów. Koleżanka po studiach wyjechała za granice i kontakt się trochę urwał.

Czułam, że w obecnej firmie nic więcej się nie nauczę. Koleżanka mogła mi zapewnić adrenalinę bo nie było wiadomo jak nasze losy się potoczą ale to był czas kiedy wiedziałam, ze muszę coś zrobić żeby mieć lepszą przyszłość.

Informacje o projektowaniu wnętrz można znaleźć na stronie firmy Art-house z Łęcznej k/Lublina, Jaśminowa 7/38

Koleżanka zaproponowała mi pracę i ja się zgodziłam
Przewiń na górę