info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Kostium na plażę

Pokazanie się na plaży dla wielu kobiet jest sporym wyzwaniem, bo wiele pań na mnóstwo kompleksów na swoim punkcie. Za duże biodra, za szeroka pupa, czy z byt obfity biust, to główne powody, a można jest pokonać odpowiednim strojem.

Fasony strojów kąpielowych

stroje kąpielowe duże rozmiaryNiewiele kobiet może się cieszyć idealną sylwetką o proporcjach modelki. Taka figura dobrze wygląda niemalże w każdym kostiumie, bo nie zaszkodzą jej dodatkowe ani ujemne kilogramy. Kobiety o obfitych kształtach, które noszą rozmiar od L, a nawet od XL wzwyż, często mają problem z zakupem dopasowanego stroju, ponieważ większość jest za ciasna. Z myślą o takich kobietach powstały stroje kąpielowe duże rozmiary, które zaczynają się od L.  Kostiumy dla puszystych pań, muszą być odpowiednio zabudowane, aby mogły dyskretnie schować dodatkowe fałdki i niewygodne miejsca. Dostępne są stroje jedno i dwuczęściowe, które sprawdzą się przy dużym biuście, lub krągłej pupie. W zależności co chcemy ukryć pod kostiumem, to takiego modelu musimy szukać. Jeżeli problemem jest zbyt wystający brzuch, to najlepszy będzie strój z podniesionym stanem, który z przodu będzie miał specjalne zaszycia, która skutecznie odwrócą uwagę od mankamentu urody. Dla pań o obfitym biuście, góra kostiumu musi mieć fiszbiny, które utrzymają go we właściwym miejscu i będą dobrze podtrzymywać. Ważny jest też kolor, nadruk na stroju, ponieważ może on optycznie odejmować kilogramów i sprawiać wrażenie, że jego posiadaczka jest szczuplejsza niż się wydaje.

Sezon na kostiumy kąpielowe zaczyna się już w maju i trwa aż do końca wakacji. Na rynku znajdziemy modele na każdą figurę, gdyż istnieje kilka modeli kobiecych kształtów. Najtaniej kostiumy kąpielowe kupimy w sklepach internetowych i też tam będzie ich największy wybór.

Kostium na plażę
Przewiń na górę