info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Kot najlepszym przyjacielem człowieka?

 

Jakie zwierzę jest najlepszym przyjacielem człowieka? Każdy, kto posiada swojego pupila, pewnie odpowie inaczej na to pytanie. Może jest to pies, kot, rybka, chomik, jaszczurka, wąż, mysz, kameleon. Między nami a zwierzakami istnieje wyjątkowa więź. A jakiego gatunku jest nasz ulubieniec, nie ma znaczenia.

Ulubiony kubek z pupilem

śmieszne kubki z kotamiO gustach i kolorach się podobno nie dyskutuje. Pewnie o ulubionych, najlepszych zwierzakach też się nie powinno. Moja przyjaciółka, która niewątpliwie jest zwolenniczką kotów, ale nie jest stereotypową starą panną ze stadem zwierzaków. Na razie jest właścicielką dwóch dachowców i kolekcji kubków z ich podobiznami. Twierdzi, że „koty są jak chipsy – nigdy nie kończy się na jednym” oraz „pracuje po to, by koty miały godne życie”. Obie sentencje umieściłam na kubkach, które kiedyś przy różnych okazjach jej podarowałam. Teraz zbliżają się jej urodziny, a prezenty są oczywiste – śmieszne kubki z kotami. Na szczęście istnieje wielki wybór porcelany i motywów. Jest też możliwość spersonalizowania kubka: dodania napisu, zdjęcia, własnej grafiki. Siedzę i szukam, oglądam w Internecie setki kotów i grafik z nimi związanych. Chciałoby się powiedzieć, że już dostaję kota, ale wybór jest tak szeroki, że nie potrafię podjąć decyzji. Na co postawić na koci kształt, śmieszny tekst, a może rozkoszny rysunek? Przeglądając je wszystkie, sama mam ochotę skompletować sobie koci zestaw porcelany.

Wszędzie znajdziemy amatorów kotów. Wystarczy zajrzeć do Internetu, a ogrom pupili sam się pojawi. Co przyciąga do nich ludzi: kocia natura, miękkie futerko, śmieszne łapki, szorstki język czy mruczenie nad głową? Nie mam pojęcia. W kwestii kociej zastawy dla mnie i mojej przyjaciółki kubek z napisem „Kotam Cię” będzie najlepszym wyborem.

 

Kot najlepszym przyjacielem człowieka?
Przewiń na górę