info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Kupienie drzwi wewnętrznych w niskiej cenie

Mieszkanie kupiłem drogą licytacji komorniczej i zapłaciłem za ten lokal jedną trzecią wartości ceny rynkowej. Oczywiście mieszkanie było w opłakanym stanie, dlatego tak tanio kosztowało, ale ja miałem pieniądze na remont, a lokal był duży i mieścił się w interesującej mnie dzielnicy.

Tanio kupione drzwi wewnętrzne do mieszkania

drzwi wewnętrzne ze ZgierzaW mieszkaniu nie było żadnych drzwi wewnętrznych, bo poprzedni właściciel je sprzedał za parę groszy, żeby mieć na jakieś wino. Musiałem kupić pięć par drzwi wewnętrznych i zdecydowanie chciałem znaleźć jakieś tanie rozwiązanie. Mój kumpel Łukasz polecił mi, żebym przywiózł drzwi wewnętrzne ze Zgierza, gdzie mieści się największy sklep z drzwiami i na dodatek ceny tam są najniższe w województwie. Łukasz miał robić mi remont w mieszkaniu i znał miejsca, gdzie warto było zrobić zakupy, bo było nie tylko tanio, ale też produkty były dobrej jakości. Do Zgierza pojechałem sam, bo doskonale wiedziałem jakie drzwi do mieszkania były mi potrzebne. Łukasz w tym czasie kładł gładzie na ściany, które musiał przygotować do malowania. W Zgierzu się nawet nie zgubiłem, chociaż byłem tam pierwszy raz. Sklep z drzwiami również zlokalizowałem dość sprawnie i byłem z siebie zadowolony. W sklepie wybór był ogromny a ceny wszelkiego rodzaju drzwi wewnętrznych niskie. Dzięki temu mogłem sobie też kupić drzwi wejściowe i wybrałem dobry egzemplarz. Zadowolony wróciłem do domu, bo miałem wszystko, czego potrzebowałem a zapłaciłem rozsądną cenę.

Remont trwał dość długo, bo wszystko tak na dobrą sprawę było do zrobienia. Łukasz był jednak doskonałych fachowcem i ze wszystkim sobie poradził. Mieszkanie prezentowało się już całkiem nieźle i wiedziałem, że dobrze będę się tutaj czuł. Kupno tego mieszkania było dobrą decyzją.

Kupienie drzwi wewnętrznych w niskiej cenie
Przewiń na górę