info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Ładne etui na telefon

Telefony stały się nieodzownymi sprzętami, z którymi się nie rozstajemy. Zapisujemy w nim ważne informacje, zdjęcia czy kontakty, których nie chcielibyśmy stracić. Kiedy dojdzie do uszkodzenia telefonu, może się okazać, że jego naprawa przewyższa koszt telefonu.

Z czego są wykonane pokrowce na telefon?

etui na telefon sklepWiększość z nas trzyma telefon w kieszeni, torebce czy plecaku. Kiedy aparat zaczyna dzwonić, zaczynamy go szukać i w pośpiechu może nam on wypaść z ręki. Takiej sytuacji doświadczył chyba każdy posiadacz telefonu. W wyniku upadku, może dość do poważnego uszkodzenia lub jedynie zostaną na obudowie niewielkie zarysowania. Jednakże zawsze to jest duże ryzyko, ponieważ żaden telefon nie jest odporny na takie traktowanie. Żeby go ochronić przed kosztownymi naprawami, najlepiej go trzymać w etui na telefon sklep z obudowami będzie idealnym miejscem na jego zakup. Przy jego wyborze trzeba się kierować modelem telefonu, ponieważ każdy wygląda inaczej i ma w różnych miejscach obudowy przyciski. Etui musi mieć otwory dokładnie w tych samych miejscach otwory, aby można było swobodnie z niego korzystać, be konieczności ściągania pokrowca. Obudowy ochronne są przeważnie wykonane z gumy, silikonu, tytanu czy tworzywa sztucznego. Zapewniają ochronę obudowy, wyświetlacza oraz często chronią przed wstrząsami, które mogą mieć poważne dla urządzenia skutki. Jeżeli decydujemy się na zakup taniego i nieoryginalnego etui, to lepiej je przymierzyć przed zakupem, bo może się okazać, że nie będzie pasować, więc nie spełni swojej roli.

Na rynku znajdziemy przeróżne modle pokrowców na telefony z lepszych lub gorszych materiałów. Sami decydujemy czy chcemy mieć na telefonie atrapę pokrowca czy oryginalne etui, które gwarantuje nam bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Ładne etui na telefon
Przewiń na górę