info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Łazienki z automatycznym dozownikiem mydła

Toalety publiczne mają to do siebie, że powinny wykazywać się wysoką funkcjonalnością, odwiedza je bowiem na co dzień masa ludzi, nietrudno więc o gromadzenie się w nich zarazków – zwłaszcza w takich miejscach jak zlew. Dlatego właśnie okolica umywalki powinna być przystosowana do tego, żeby służyć wielu osobom.

Zalety automatycznego dozownika mydła

wygodny automatyczny dozownik mydłaKiedy korzystamy z publicznej łazienki, życzymy sobie, by było w niej możliwie czysto oraz praktycznie – są one przeznaczone dla tych, którzy szybko chcą załatwić swoją potrzebę, umyć ręce i możliwie szybko oddalić się do swoich spraw. Ze względu na to, że z tego typu miejsc korzysta całe mnóstwo osób, staramy się raczej niczego bezpośrednio nie dotykać, żeby przypadkiem nie zabierać ze sobą szkodliwych bakterii. Dlatego właśnie przy zlewach w łazienkach publicznych możemy często spotkać wygodny automatyczny dozownik mydła, dzięki któremu mycie rąk staje się niezwykle proste. Żeby uświadomić sobie, jak bardzo takie urządzenie ułatwia nam życie, trzeba sobie wyobrazić, że w każdej publicznej toalecie zamiast automatycznego dozownika jest po prostu kostka mydła – niezbyt higieniczne rozwiązanie. Tymczasem elektroniczny podajnik to świetne rozwiązanie doskonale pasujące do naszych czasów. Podchodzimy po prostu do zlewu, wyciągamy rękę i odpowiednia dawka mydła sama ląduje nam na dłoni – niczego nie musimy dotykać. Woda z kranu również płynie zwykle automatycznie, dzięki czemu cały proces mycia rąk odbywa się w sposób bardzo higieniczny.

Co istotne, automatyczny dozownik mydła dba także o oszczędność, podając idealną porcję, jaka jest potrzebna do umycia rąk – ani za dużo, ani za mało. Z punktu widzenia prowadzenia przedsiębiorstwa, które dba o oszczędności, takiego jak centra handlowe czy przychodnie medyczne to bardzo ważna kwestia.

Łazienki z automatycznym dozownikiem mydła
Przewiń na górę