info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Leasing na samochód

 

Wielu przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą lub spółkę, zaopatruje swoje firmy w różne maszyny, samochody, czy też artykuły dla pracowników. Każda z maszyn, stanowiących narzędzie pracy, może zostać objęta formą finansowania jaką jest leasing. Jest to bardzo korzystna forma, z której korzysta większość przedsiębiorców.

Korzystny leasing samochodowy dla przedsiębiorstw

leasing samochodowy dla firm katowiceW wielu Polskich firmach, znajdują się maszyny, floty pojazdów, jak również urządzenia objęte leasingiem. Z takiej formy finansowania korzysta dosłownie każdy przedsiębiorca, który nie posiada odpowiedniej kwoty pieniężnej, pozwalającej na zakup wyposażenia dla firmy za gotówkę. Wówczas przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania bardzo korzystnej formy finansowania narzędzi pracy w postaci maszyn lub samochodów. Leasing samochodowy dla firm Katowice, jest to bardzo korzystny finansowo rodzaj zakupu samochodów firmowych, które zostają przeznaczone jako narzędzia pracy dla osób zatrudnionych, celem ich wykorzystywania oraz reprezentowania przedsiębiorstwa, jak również zyskiwania szerszego grona klientów przez osoby zatrudnione. Warto zapoznać się z możliwościami uzyskania takiego leasingu dla firm, który jest bardzo nisko oprocentowany, oraz umożliwia różne warianty spłacania miesięcznego. Kluczowe jest ustalenie kwoty początkowej, sięgającej maksymalnie dwadzieścia procent wartości netto pojazdu.

Następnie leasingobiorca zobowiązuje się do spłacania miesięcznych rat o stałej oraz niezmiennej wysokości, natomiast po zakończeniu umowy leasingu, możliwy jest wykup końcowy floty pojazdów, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może nabyć na własność samochody objęte leasingiem, wchodzące w skład floty, co wiąże się z przerejestrowaniem pojazdów na nazwisko przedsiębiorcy.

 

Leasing na samochód
Przewiń na górę