info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Letnie perfumy dla pań

Poszukiwanie idealnych perfum dla siebie czy w ramach prezentu dla drugiej osoby niekoniecznie musi być trudne. Należy jednak mieć na uwadze to co druga osoba lubi oraz czas w roku. W lecie bardzo ważne będą zapachy delikatniejsze, które nas orzeźwią, a nie przytłoczą. Warto zapoznać się z nutami zapachowymi, które są idealne na ten czas.

Zapachy idealne w lecie

zapachy na lato damskieJeżeli kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad doborem perfum musimy wiedzieć, iż wszystko zależy od osoby, która będzie z nich korzystać, jak również od pory roku. W tej sytuacji zapachy na lato damskie będą całkiem inne niż zapachy zimowe. Zimą decydujemy się na wyraziste i otulające nuty zapachowe, które w tym czasie nie są uciążliwe. Latem z kolei mocny zapach może powodować bóle głowy i mdłości. Dlatego wybierajmy wtedy nuty cytrusowe oraz kwiatowe. Do cytrusów zaliczymy pomarańczę, neroli, jak również limonkę czy ananasa oraz bergamotkę. Kwiaty z kolei mogą być różnorodne. Frezja, róża, konwalia oraz cała rzesza innych kwiatów, które będą delikatnie pachnieć, gdy popsikamy dekolt oraz okolice za uszami. Ciekawą opcją są też nuty morskie, słone. Mają one za zadanie dawać nam poczucie odświeżenia, a niekoniecznie mocny zapach wyczuwalny dla wszystkich. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać najbardziej dogodne nuty zapachowe w wybranej kompozycji. Pamiętajmy, że to musi być świadoma decyzja, gdyż źle dobrane perfumy będą nas męczyć.

Gdy szukamy damskich perfum na okres letni warto zainteresować się nutami kwiatowymi oraz cytrusowymi. Sprawiają, że ciało delikatnie pachnie, jednak nie irytują nas zbyt ciężkie zapachy. To wielki atut, ponieważ słodkie i drzewne perfumy mogą być latem nazbyt mocne. Zanim zdecydujemy się na zapach poszukajmy idealnej opcji dla siebie.

Letnie perfumy dla pań
Przewiń na górę