info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Małe ciągniki są bardzo praktyczne

Każdy gospodarz chce posiadać dobry sprzęt, który będzie pomagał mu w pracach na roli. Wielu amatorom wydaje się, że im większy traktor, tym lepiej dla gospodarza, jest jednak inaczej. Szczególnie w sezonie wiosennym, gdy panują roztopy i na polach nie brakuje wody, bardziej sprawdzi się mały traktor, który poradzi sobie w każdych warunkach.

Czy warto kupić mały traktor do gospodarstwa?

solis 20 4wdJeżeli potrzebujemy ciągnika, który będzie w stanie wykonać dla nas różnego rodzaju nietypowe prace, warto postawić na mała i lekką maszynę, która poradzi sobie świetnie na terenach podmokłych. Na takie traktory decydują się nie tylko rolnicy, którzy muszą radzić sobie z wysiewami w trakcie roztopów, ale też leśnicy, którzy potrzebują takich maszyn do tego, aby zbierać drzewa przewrócone w różnych niedostępnych częściach lasu. Silnik o wystarczającej mocy jest w stanie wygenerować moment obrotowy, który pozwoli na holowanie przyczepki załadowanej drewnem, a jednocześnie nie zrujnuje nas finansowo. To bardzo praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób zajmujących się zawodowo wycinaniem drzew. To bardzo ważne, gdyż dzięki temu możliwe jest szybkie przewożenie kłód z jednego miejsca do drugiego, co usprawni ich załadunek, a w konsekwencji sprzedaż. Jeżeli potrzebny nam jest mały traktor to warto postawić na Solis 20 4WD, na którego zdecydowało się już wielu zadowolonych gospodarzy.

Tego typu konstrukcje są bardzo praktyczne, gdyż posiadają napęd na obydwie osie, co sprawia, że nasz traktor nie utknie nawet w najgorszym błocie. Ma wystarczającą moc, żeby z jego pomocą wyciągnąć z błota większe maszyny, które okazały się zbyt ciężkie i utknęły. Jego waga nie przekracza jednej tony, a więc nie jest to aż tak bardzo ciężki sprzęt.

Małe ciągniki są bardzo praktyczne
Przewiń na górę