info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Mam zaprojektować wolnostojący biokominek

Jako fachowiec w tej branży potrafię zająć się wieloma projektami. Dostaję różne zlecenia i niektóre pozwalają mi na rozwinięcie umiejętności. Dawno nie miałem ciekawego zlecenia i z niecierpliwością czekałem na coś nowego. W końcu się udało.

Zaprojektowałem nowoczesny biokominek, który jest wolnostojący

biokominki wolnostojąceWłaściciel firmy, u którego pracuję chce wprowadzić do produkcji biokominki wolnostojące, na których się niestety nie do końca zna. Poprosił mnie, żebym zaprojektował kilka modeli, które będą spełniały wszystkie wymogi. Biokominków jeszcze nigdy nie projektowałem i cieszyłem się na to zlecenie. Wiedziałem, że będę musiał się porządnie wykazać, ponieważ takie biokominki wolnostojące to nie taka prosta sprawa. Zapoznałem się z ofertami na rynku i sprawdziłem jakie modele są dostępne. Za wiele to nie miałem do wykazania się, ponieważ w zasadzie już chyba wszystkie modele można nabyć. W tej sytuacji mój projekt musiał być na prawdę wyjątkowy. Zanim zabrałem się do działania to długo myślałem nad rozwiązaniem. Musiałem zaprojektować co najmniej cztery biokominki wolnostojące i zadanie do najłatwiejszych nie należało. W końcu zaczęło mi coś świtać i zapisywałem wszystkie swoje pomysły. Mam już plan na pierwszy biokominek i postanowiłem od razu go zaprojektować. Prezesowi na pewno od razu spodobał się mój pierwszy projekt i od razu postanowił go wdrożyć. Mam teraz nieco więcej czasu na pozostałe projekty i mogę w spokoju pomyśleć jakie rozwiązanie wprowadzić, żeby zachęcić klientów do zakupów w naszej firmie.

Ostatecznie dostałem takiej weny twórczej, że zaprojektowałem siedem biokominków, które są wolnostojące. Szef to nie mógł wyjść z podziwu. Dlatego mi płaci tak dużo, ponieważ wie, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji.

Mam zaprojektować wolnostojący biokominek
Przewiń na górę