info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Miękkie kocyki minky

Na moment pojawienia się maluszka na świecie, większość mam wyczekuje z niecierpliwością, a już od połowy ciąży zaczynają kompletować dla niego wyprawkę. Jest to zbiór najpotrzebniejszych rzeczy, które przydadzą się dziecku od pierwszych dni.

Czy kocyk jest konieczny?

kocyki minkyLista produktów, jakie trzeba kupić na noworodka czy niemowlaka jest długa. Niektóre z nich faktycznie są konieczne, ale są też takie, bez których można sobie doskonale poradzić. W tej kwestii najlepiej doradzą doświadczone mamy, które mają już kilkuletnie dzieci. Na pewno każdy maluszek musi mieć łóżeczko ze szczebelkami, a w nich odpowiednią pościel. Można również ją zastąpić kocykami, ponieważ także świetnie spełniają swoją rolę. W sprzedaży znajdziemy kocyki minky, które jako jedyne są dwustronne. Z jednej mają miękką bawełnę, która doskonale chłonie wodę i przepuszcza powietrze, a z drugiej mają miękki polar, nieprzepuszczający powietrza. Możemy także wybrać bambusowe kocyki lub wykonane ze sztucznych materiałów, ale one nie zawierają wypełnienia. Rodzice przeważnie wykorzystują je jako alternatywa kołderki w łóżeczku lub wózku, otulają w nie maluszki lub kładą na podłodze jako miękka mata do zabawy. Kocyki tak samo jak kołderki, mogą mieć wewnątrz wypełnienie ze specjalnej włókniny antyalergicznej, która zapewnia doskonałą ochronę przed chłodem. Można je bez problemu prać w pralce w temperaturze czterdziestu stopni, bez obawy o ich jakość. Zakup kocyka nie jest konieczny, ale taki produkt na pewno się przyda.

Kocyki przeważnie służą maluchom przez wiele miesięcy, albo nawet lat, zatem warto zainwestować czterdzieści – pięćdziesiąt złotych w produkt, który będzie niemalże codzienne wykorzystywany. W sprzedaży znajdziemy kocyki w wariantach kolorystycznych dla obu płci.

Miękkie kocyki minky
Przewiń na górę