info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Mój narzeczony przygotowuje piękne filmy z wesel

 

Mój narzeczony ma bardzo ciekawa prac. Jest kamerzystą i często uczestniczy w różnych ślubach i innych rodzinnych czy formowych uroczystościach. Szczególnie w trakcie wiosny i lata ma wiele zleceń na śluby i wówczas rzadziej się widzimy. Ja nie mam z tym problemu bo ciesze się, że praca sprawia mu tyle radości.

Narzeczony filmuje śluby

filmowanie ślubów częstochowaFilmowanie ślubów częstochowa jest bardzo dobrze płatnym zajęciem. Narzeczony ma wiele zleceń i świetnie zarabia. Oczywiście jego praca jest często sezonowa. Ślubów jest mniej jesienią czy zimą i musi wówczas przyjmować inne zlecenia, żeby się mógł utrzymywać. Doceniam jego starania i zaangażowanie we wszystkie obowiązki. Zawsze stara się swoim klientom przygotować jak najładniejszą pamiątkę z wesel i ślubów. Często współpracuje z klientami w naszym mieście ale także dostaje zlecenia poza miastem na terenie naszego kraju. Narzeczony jakiś czas temu zainwestował w dobry sprzęt i bardzo mu się to opłaciło. Dzięki temu jego filmy są bardzo wysokiej jakości a klientom podobają się różne jego pomysły, z których korzysta w trakcie montowaniu poszczególnych scen. Czasem mam okazję zobaczyć jak to wszystko wygląda. Pokazuje mi jak powinno się dobrze montować żeby wszystkie efekty były bardzo dobrze widoczne. Postanowiłam wspierać narzeczonego w jego pracy i przygotowałam dla niego profesjonalną stronę internetową. Chciałabym żeby jego firma dobrze się rozwijała i żeby miał on zawsze sporo zleceń. ma do tego dar i cieszę się z każdego jego sukcesu zawodowego.

Na jego stronie internetowej zamieściłam kilka przykładowych filmików z jego pracy. Opisałam jak wykonuje swoje zlecenia i na jakim sprzęcie pracuje. Klientom strona na pewno się spodobała bo mamy wiele oglądających. W miesiącach jesiennych narzeczony także przewidział zniżki na filmowanie dla swoich klientów.

 

Mój narzeczony przygotowuje piękne filmy z wesel
Przewiń na górę