info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Na wakacje w góry

Długo szukałem ciekawego miejsca, w którym można spędzić wakacje. Na cel wziąłem góry, bo dawno nie byliśmy na południu Polski, a swego czasu przecież górskie wędrówki były dla nas niemalże chlebem powszednim. Ofert w internecie jest tak wiele, że z jednej strony łatwo znaleźć wolne pokoje, ale z drugiej, trudno się zdecydować.

Górski nocleg najlepiej z wyżywieniem

polecane noclegi w górach z wyżywieniemW końcu zawęziłem pole wyszukiwania. Przede wszystkim zależało mi na miejscu, gdzie będzie możliwość zamówienia śniadania na miejscu. Kolejna istotna kwestia to bliskość tras spacerowych i rowerowych. O udogodnieniach typu łazienka czy bezprzewodowy internet nie ma sensu pisać, ponieważ to dziś dostaje się wszędzie. Przy okazji zapytałem znajomych o polecane noclegi w górach z wyżywieniem. I właśnie dzięki temu trafiłem na kilka miejsc, które potem obejrzałem sobie w sieci, zanim podjąłem ostateczną decyzję. Na wyżywieniu zależało nam ze względów praktycznych. Przynajmniej rano nie chcieliśmy marnować czasu na poszukiwania restauracji. Plan był taki, by zjeść śniadanie i ruszyć w góry, aby jak najdłużej cieszyć się ich atrakcjami. Na szczęście miejsc z ofertą restauracyjną jest na tyle dużo, że spokojnie coś się znajdzie. Choć przyznam, czytałem również opinie na temat kuchni. Poza tym kilka z zasugerowanych pensjonatów czy ośrodków znajdowało się bardzo blisko szlaków, o wśród wielu udogodnień były nawet wypożyczalnie rowerów. Spośród przejrzanych miejscówek w końcu wspólnie wybraliśmy jedną, która wydawała nam się najbardziej interesująca.

Na szczęście nie pomyliliśmy się. Pensjonat, do którego pojechaliśmy, sprawdził się w stu procentach. Parking, fajne pokoje, miła obsługa. I oczywiście kuchnia. Trochę swojska, trochę mniej tradycyjna, w zależności od tego, na co mieliśmy ochotę. Dzięki śniadaniom w pensjonacie mieliśmy więcej czasu na wykorzystanie gór razem z ich wieloma zaletami.

Na wakacje w góry
Przewiń na górę