info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Naczynia jednorazowe na grilla

 

Mój mąż wpadł na pomysł, żeby zorganizować grilla dla naszych znajomych. Właśnie się wprowadziliśmy do nowego domu, więc byłaby to impreza w pewien sposób powitalna. Mąż robił świetne rzeczy z grilla, szczególnie wołowe burgery i szaszłyki. Znajomi się ucieszyli na to małe świętowanie.

Naczynia jednorazowe są przydatne

naczynia jednorazoweJak się jednak okazało był pewien problem. Nie mieliśmy jeszcze kupionych wielu rzeczy do domu, w tym zastawy stołowej. Były jakieś talerze czy szklanki, ale wszystko to było za mało, a poza tym każdy talerzyk wyglądał inaczej. To nie wyglądałoby dobrze na przyjęciu. Nie mieliśmy czasu, żeby wybierać teraz zastawy stołowe, bo grill był już za pasem. Wtedy zrozumieliśmy, że jedynym rozwiązaniem będą naczynia jednorazowe. Można je kupić nawet w osiedlowym sklepie, są tanie, a na jednego grilla na pewno się sprawdzą. Przynajmniej nie będziemy musieli potem ich zmywać. Kupiliśmy talerzyki, sztućce i kubki jednorazowe, czyli cały zestaw. Od razu kupiliśmy także napoje, słone przekąski i przyprawy do grilla. Jak się okazało gościom nie przeszkadzały naczynia jednorazowe. Ważne było pyszne jedzenie jakie przygotował mój mąż i ciasto jakie ja upiekłam. Dobrze że nie biegaliśmy po sklepach w poszukiwaniu dobrej zastawy, tylko kupiliśmy naczynia jednorazowe. Teraz na spokojnie możemy wybrać jakiś zestaw, który posłuży nam latami. Najważniejsze że impreza się nam dała i chyba każdy był z niej zadowolony. Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie w gronie znajomych.

Naczynia jednorazowe to idealnie rozwiązania na spotkania przy jedzeniu na świeżym powietrzu. Nie trzeba ich zmywać, więc zaoszczędzają nam sporo czasu, są lekkie i tanie, więc można je łatwo przenosić i można dostać je w każdym sklepie. Mają różne wzory i zmieszczą się wszędzie.

Informacje pochodzą z http://www.bittner.waw.pl

Naczynia jednorazowe na grilla
Przewiń na górę