info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nagraj sobie pamiątkę

Zdjęcia i filmowe nagrania to jedne z najlepszych pamiątek i to z różnych wydarzeń, zarówno rodzinnych, jak i firmowych czy społecznych. To również świetny sposób promocji, na przykład wydarzeń sportowych. Specjalistów, którzy zajmują się tego typu działalnością, nie brakuje, a oferta i możliwości są coraz szersze. Wśród nich na przykład zdjęcia i filmy wykonane z drona.

Film z drona zrobi wrażenie

filmowanie z drona krakówFotografie i filmy można wykonywać podczas wielu okazji. Oczywiście, pierwsze skojarzenie to wesele. Wiadomo przecież, że bez zdjęć, a często również bez nagrania, raczej się ich nie organizuje. Znaleźć specjalistę jest łatwo, ale wpasować się z terminem to już trudniejsze zadanie. Nie ma się co dziwić, każdy chce mieć u siebie dobrego fotografa czy kamerzystę, tym bardziej że zakres możliwości fachowców rośnie. Coraz popularniejsze są na przykład zdjęcia albo filmy kręcone za pomocą drona. To na pewno efektowne nagrania, które mogą być pamiątką oraz nośnikiem promocyjnym. Dlatego bardzo często tego typu usługi wykorzystuje się nie tylko na weselach, ale również na imprezach sportowych czy nawet szkolnych. Także firmy sięgają po taki sprzęt, by nagrać film promocyjny. Jeśli chodzi o filmowanie z drona kraków, Wrocław, Poznań oraz wiele innych miejscowości ma wiele do zaoferowania. Propozycje specjalistów oraz ich wcześniejsze realizacje można znaleźć w internecie. Przed zatrudnieniem warto spotkać się, zapytać o możliwości i przekazać swoje oczekiwania.

Film nagrany za pomocą drona na pewno zrobi wrażenie. Będzie efektowny, ale również pokaże znacznie więcej, niż w przypadku nagrania wykonywanego na ziemi. Piękne zdjęcia z powietrza zaprezentują na przykład rozmach firmy czy organizatora jakiegoś wydarzenia sportowego lub kulturalnego. Mogą także posłużyć do promowania walorów krajobrazowych danego terenu.

Nagraj sobie pamiątkę
Przewiń na górę