info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Najczęściej wybierane destynacje turystyczne przez Polaków

Coraz więcej Polaków zaczyna intensywnie podróżować. Niektórzy z nas decydują się na ekstremalną wersję podróżowania i wybierają podróż po całym świecie, docierając do najbardziej odległych zakątków. Większość z nas jednak nie jest profesjonalnymi podróżnikami i najczęściej wybiera się w podróż po krajach europejskich, bardziej nam bliskich.

Podróżowanie po Europie – gdzie najczęściej wybierają się Polacy?

przewozy do holandiiBadania wskazują, że Polacy najczęściej w celach czysto turystycznych korzystają z przewozów do Holandii oraz do Niemiec. Jako powody podróży podają najczęściej bliskość tych krajów, dobrze zorganizowaną siatę połączeń oferującą przewozy osób do Niemiec oraz do Holandii oraz zamieszkujących w tych krajach bliskich. Przewozy do Holandii oraz do Niemiec należą do jednych z najtańszych ze względu na popularność, jaką się cieszą. Najczęstszym środkiem transportu używanym przez Polaków są w dalszym ciągu busy. Zwłaszcza do naszych zachodnich sąsiadów wybieramy transport autokarowy, ponieważ podróż ta nie jest zbyt długa i uciążliwa oraz zawsze możemy znaleźć coś w korzystniej cenie. Odrobinę inaczej jest z przewozami do Holandii. Ze względu na rozwiniętą sieć tanich linii lotniczych busy nie cieszą się aż taką popularnością jak w przypadku Niemiec. Holandia nie leży także tak blisko Polski jak Niemcy, dlatego przewozy tanimi liniami lotniczymi wydają nam się bardziej ekonomicznym oraz komfortowym.

Podsumowując, Polacy w celach turystycznych wybierają się najczęściej do Holandii lub do Niemczech. Dzieje się tak przeważnie ze względu na to, że przewozy do tych krajów są coraz częstsze, popularni polscy przewoźnicy dysponują obszerną siatką połączeń z większych miast Polski do wybranych miejscowości położonych w Niemczech i Holandii.

Więcej na stronie http://www.voyager-przewozy.pl

Najczęściej wybierane destynacje turystyczne przez Polaków
Przewiń na górę