info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Najlepsza fotobudka na wesele

Wesele to czas zabawy, tańców, dobrego alkoholu i jedzenia. Coraz częściej na tę okazję przygotowuje się różne atrakcje. Wśród nich modne stają się fotobudki, czyli automatyczne aparaty z możliwością wydruku zdjęć. 

Fotobudka na weselu

najlepsza fotobudka na weseleFotobudki posiadają wiele ciekawych cech. Pierwszą z nich są dodatki, które firmy eventowe dostarczają. Mogą to być różnego rodzaju kapelusze i peruki, wąsy, brody, okulary oraz inne niecodzienne i niebanalne dodatki, które dodadzą zabawnego wyglądu osobie fotografowanej. Kolejną cechą jest funkcjonalność. Najlepsza fotobudka na wesele to taka, która oprócz robienia zdjęć potrafi również nagrywać film, tworzyć gify czy umożliwiać udostępnianie stworzonych materiałów. Udostępnianie możliwe jest dzięki modułowi bezprzewodowego internetu, który łączy się na przykład z facebookiem i tam mamy możliwość wstawienia swoich nowych zdjęć bezpośrednio z fotobudki. Jeżeli chodzi o nagrywanie filmów to z reguły są one krótkie z uwagi na ograniczoną ilość miejsca pamięci urządzenia, ale dzięki zastosowaniu szybkiej nagrywarki i złącza usb można w szybki sposób przerzucić dany film na płytę CD lub na pendrive osoby, która się nagrała. W ostatnim czasie coraz modniejsze stały się również budki, które umieszczają zdjęcia fotografowanych osób na tle okładki gazety. Dzięki temu po wydrukowaniu stajemy się bohaterem okładki czyli jesteśmy na pierwszych stronach gazet. Jest to bardzo sympatyczna pamiątka czy sposób na prezent. Wynajęcie fotobudki to koszt kilkuset złotych, ale wrażenia związane z korzystaniem z tej atrakcji są niezapomniane.

Fotobudka to bardzo zabawna i ciekawa atrakcja na weselny wieczór. Dzięki niej możemy zapewnić sobie bardzo przyjemną pamiątkę z wesela. Zdjęcia wykonane za jej pomocą będą bowiem szalone i spontaniczne.

Najlepsza fotobudka na wesele
Przewiń na górę