info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Najlepsze kolekcjonerskie dowody osobiste

Jestem osobą, która bardzo lubi pamiątki. Nie lubię jednak rzeczy szablonowych i popularnych. Dlatego chcąc udokumentować kolejne etapy rozwoju mojego dziecka, postanowiłam poszukać czegoś niestandardowego. Chciałam aby co roku mojemu dziecku wykonywane było zdjęcie portretowe, dzięki czemu będzie miało piękną pamiątkę, jak się zmieniało.

Kolekcjonerski dowód osobisty doskonałą pamiątką

dowód osobisty kolekcjonerski ze zdjęciemGdy poznałam produkt, jakim jest dowód osobisty kolekcjonerski ze zdjęciem stwierdziłam, że będzie to doskonały sposób na ciekawe gromadzenie zdjęć. Zdecydowałam się, że każdego roku będę wykonywała mojemu dziecku taki dowód osobisty z aktualnym zdjęciem. Dokumenty te wyglądają bardzo realnie, więc są bardzo ciekawym elementem kolekcjonerskim. Dodatkowo udało mi się dopasować wzór w taki sposób, aby zawierał więcej informacji na temat rozwoju mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania dokumentu kolekcjonerskiego. Zdjęcie wygląda bardzo dobrze, jest przejrzyste i wykonane w dobrej rozdzielczości. Bardzo ładnie komponuje się z całością. Dowód jest wykonany w taki sposób, że z pewnością wytrzyma wiele lat. Dzięki temu mam pewność, że pamiątka będzie służyła mojemu dziecku bardzo długo. Może nawet zostanie przekazana kolejnym pokoleniom, a dziecko gdy już założy własną rodzinę, będzie podtrzymywała swojego rodzaju tradycję. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego pomysłu i serdecznie polecam go wszystkim.

Decydując się na zakup kolekcjonerskich dowodów osobistych, wiem że dokonałam dobrego wyboru. Dowody wyglądają bardzo realnie i są wykonane z materiałów najlepszej jakości. Dodatkowo dostępne są w niewygórowanych cenach a zdjęcia na nich naniesione są bardzo przejrzyste. Z tego względu uważam to za pamiątkę doskonałą.

Najlepsze kolekcjonerskie dowody osobiste
Przewiń na górę