info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Naprawiam telefony odesłane przez klientów

Pracuję w firmie telemarketingowej i jestem pracownikiem serwisowym. W naszej firmie sprzedawane są telefony komórkowe, które wysyłane są z naszego własnego magazynu. Naprawą telefonów czy laptopów  zajmuję się osobiście.

Potrafię klientom naprawić każdy telefon

naprawa telefonów w ŁodziCzasami zdarza się, że klient dostanie jakiś wadliwy egzemplarz albo coś zepsuje. Wtedy ja służę pomocom i ratuję sytuację. Pomoc znajdzie u nas każdy, kto dokonał zakupu bez względu na rodzaj awarii czy uszkodzenia. Nasza naprawa telefonów w Łodzi jest dość znana, bo przychodzą ludzie z miasta, żeby zapytać czy możemy im naprawić telefon. Powiedziałem wtedy kierownikowi, że trzeba pomyśleć o poszerzeniu usług bo całkiem niezła kasa przechodzi nam koło nosa. Prezes nie był na początku optymistycznie nastawiony do naszego pomysłu, ale pokazałem mu artykuł o tym, że u nas jest najlepsza naprawa telefonów w Łodzi to zaczął się zastanawiać. Ja w ciągu czasu pracy jestem w stanie naprawić kilkanaście telefonów a nie zawsze tyle jest do zrobienia. Dodatkowe zlecenia dałyby mi nie tyle pieniądze to więcej zajęcia. Prezes obiecał porozmawiać z prawnikiem i ma dać nam odpowiedź zwrotną. Czekając na informację naprawiłem jednej babci telefon. Przyszła do mnie zasmucona, bo nikt nie chciał jej pomóc. Usterka była dość poważna, ale miałem na nią sposób i od ręki zająłem się tym telefonem. Udało mi się go naprawić i babcia była tak szczęśliwa, że może zadzwonić do wnuka, że aż mnie wyściskała. Ten pomysł musi przejść. Właśnie dla takich sytuacji warto.

Prezes zgodził się na naprawy dla klientów spoza firmy i otworzyliśmy firmę, która tylko takie usługi świadczy. Jestem kierownikiem i zarządzam zespołem specjalistów, którzy zajmują się wszelkimi naprawami. To musiało się udać.

Naprawiam telefony odesłane przez klientów
Przewiń na górę